Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Counter-Strike 2 został oficjalnie wydany

Counter-Strike 2 został oficjalnie wydany

Valve zaskoczyło wszystkich, kiedy na początku tego roku ogłosiło, że stworzy grę Counter-Strike 2 – i po miesiącach ograniczonych testów jest ona teraz dostępna dla graczy na PC za pośrednictwem Steam.

Firma ogłosiła tę wiadomość dzisiaj nowym zwiastunem, który można obejrzeć poniżej.

Counter-Strike 2 został zapowiedziany w marcu ubiegłego roku. Counter-Strike 2 działa na Source Engine 2, tym samym silniku gry, który jest używany w innych grach Valve, w tym Dota 2 i Half-Life: Alyx, i nie jest osobną kontynuacją oryginalnej gry, ale główną bezpłatną aktualizacją Counter-Strike: Globalna franczyza.

Jak widzieliśmy wcześniej, Counter-Strike wprowadza ulepszenia graficzne do popularnej strzelanki pierwszoosobowej, dodając jednocześnie ulepszenia i przeprojektowania map gry. Co najważniejsze, Counter-Strike 2 oferuje graczom możliwość odzyskania broni, jeśli przypadkowo kupią niewłaściwy przedmiot.

Counter-Strike: Global Offensive został pierwotnie wydany w 2012 roku i pomimo tego, że ma już ponad dziesięć lat, nadal trzyma poziom. Jedna z najpopularniejszych gier komputerowych firmy Valve Platforma dystrybucji cyfrowej Steam. CS:GO to dobra gra, która utrzymuje się wśród najpopularniejszych gier na Steamie. Potwierdził to także fakt, że pod koniec 2018 roku gra stała się darmowa.

W naszej recenzji Counter-Strike: Global Offensive serwis IGN stwierdził, że CS:GO to „gra taktyczna najwyższej klasy, która prawdopodobnie łączy wieloletnie dziedzictwo swoich poprzedników”.

Taylor jest reporterem w IGN. Można ją śledzić na Twitterze @Ty Nexter.

READ  Steam's Base Builder Fest oferuje zniżki i wersje demonstracyjne od jutra