Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EKSKLUZYWNIE – ujawniono szczegóły fabuły Far Cry 7

EKSKLUZYWNIE – ujawniono szczegóły fabuły Far Cry 7

Po naszym ekskluzywnym raporcie ze stycznia br. Insider Gaming poznało nowe szczegóły na temat kolejnego ważnego wpisu Ubisoftu dotyczącego Fary Cry. Nadchodząca gra, którą będziemy nazywać Far Cry 7 i wewnętrznie znaną jako Project Blackbird, ukaże się jesienią 2025 roku. Gra zostanie opracowana przez firmę Ubisoft Montreal i zostanie przeniesiona z silnika Dunia na Snowdrop.

Rzekomy wyciek Far Cry 7 Pojawił się na początku tego rokuCo wskazuje, że gra będzie nosiła nazwę „Far Cry: Rise”, a jej wydarzenia będą miały miejsce na fikcyjnej tropikalnej wyspie o nazwie Kimsan, którą można znaleźć na „Morzu Żółtym obok Korei”. Źródła poinformowały Insider Gaming, że ten wyciek jest całkowicie nieprawdziwy, więc nie będziemy wnikać w żadne dalsze informacje na temat tej plotki.

Po rozmowie ze źródłami wiadomo, że kolejna część serii będzie historią nieliniową, której głównym tematem będzie ratowanie porwanej rodziny gracza. Fabuła gry miała kręcić się wokół zamożnej rodziny porwanej przez konspiracyjną grupę zwaną obecnie Synami Prawdy. Chociaż dokładne i ograniczone szczegóły mogą ulec zmianie ze względu na etap rozwoju gry, mówi się, że założeniem kampanii jest uratowanie przez gracza całej rodziny w ustalonych ramach czasowych. Obecnie licznik czasu w grze wynosi 72 godziny, czyli 24 godziny w czasie rzeczywistym, ale licznik czasu można wstrzymać, gdy gracz wejdzie do jednej ze swoich bezpiecznych kryjówek.

Nieliniowa historia w Far Cry 7 oznacza, że ​​członkowie rodziny nie muszą być ratowani w określonej kolejności, a niektórzy członkowie rodziny mogą zostać zabici, co ma wpływ na historię. Chociaż szczegóły są nadal nieco niejasne, przyjmuje się, że celem jest pokonanie „Synów Prawdy” i aby ukończyć grę w 100%, musisz bezpiecznie uratować wszystkich członków swojej rodziny.

READ  Sony Xperia 1 III zostanie dostarczona 19 sierpnia za 1299 USD

Jeśli chodzi o odnalezienie członków rodziny, Far Cry 7 ma wprowadzić do gry nową mechanikę przesłuchań, co niekoniecznie oznacza, że ​​zdobędziesz potrzebne informacje od wroga. Czasami wróg przekazuje informacje, czasami kłamie, milczy, a czasami nawet ucieka.

Ubisoft ostatnio sporadycznie ogłaszał swoje gry, a gry takie jak The Division 3 były losowo ogłaszane w e-mailach PR, więc nie jest jasne, kiedy zostaną opublikowane oficjalne informacje, ale z pewnością damy Ci znać, gdy tylko usłyszymy więcej .


Co sądzisz o braku możliwości zakupu poprzednich tytułów EA Sports FIFA? Aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce w grze, sprawdź, co twórca Payday 3, Starbreeze, robi, aby złagodzić problemy z serwerem.