Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Corey Taylor „Robi się dobrze” po pozytywnym wyniku testu na Covid-19

Dzięki Bogu, że jest coraz lepszy

Autor: Scott ColothanOpublikowano 5 godzin temu

Żona Cory’ego Taylora przekazała fanom aktualizację kilka dni po tym, jak jego napastnik Stone Sur i Slipknot ogłosili, że jest „bardzo, bardzo chory” z Covid-19.

W zeszły piątek (20 sierpnia) serial Astronomican udostępnił nagranie wideo, w którym Corey deklaruje, że nie może pojawić się na imprezie po zachorowaniu.

Corey powiedział: „Chciałbym mieć lepsze wieści. Obudziłem się dzisiaj i uzyskałem pozytywny wynik i jestem bardzo chory. Więc nie dam rady w ten weekend. I jestem całkowicie załamany. przepraszam. Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawią i obiecuję, że spróbuję. Zdecydowanie wrócę tam tak szybko, jak to możliwe.

Pomimo złego samopoczucia Corey powiedział, że nie martwił się, ponieważ był zaszczepiony. „Powinienem być w porządku – to grypa” – powiedział Corey.

„Ale zdecydowanie nie chcę rozpowszechniać tego na nikogo innego. Więc wszyscy będą tam bezpieczni. Dziękuję bardzo. Obiecuję cię znowu zobaczyć. ”

47-letni Corey niedawno odbył solową trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, promując swój solowy album „CMFT”.

Dwa dni po udostępnieniu wideo, wczoraj wieczorem (22 sierpnia) żona Cory’ego, Alicia Taylor, poinformowała fanów, że „działa dobrze”.

„Chciałam wam poinformować: Cory ma się dobrze i dziękuję wszystkim za cudowne przemyślenia i wiadomości” – napisała Alicia.

„Gotowy, by zabrać go do domu, gdy tylko będzie to bezpieczne, żebym mogła się nim zaopiekować! On (na szczęście) nie stracił zmysłu smaku ani węchu, więc wysyłam mu głupie mnóstwo przekąsek, pudrów nawilżających i słodkich smakołyków ”.

Odsłonięte gwiazdy rocka, w tym Slipknot:

Slipknot Shawn „The Clown” to nieprzekonujący zakład

Perkusista #6, Shaun Crahan z Slipknota, ujawnił światu swoją nową srebrną maskę klauna, gdy zamaskowany metalowiec Ewan wykonał premierę utworu „Unmasked” w maju 2019 roku. Fotograf.

READ  „Snow Society”, „Chłopi”, „Pani”, „Sala Nauczycielska” – Złote Derby

Ujawniono Tobiasza Kuźnię Ducha (aka Papa Emeritus)

Otoczony przez bandę niezidentyfikowanych ogrów, Tobias Forge przez lata przyjmował wiele papieskich przebrań. Od różnych wcieleń od Papa Emeritus do kardynała Copia. Tak, Tobias Forge bez maski na rozdaniu nagród Grammy w 2019 roku.

Mick Thompson z Slipknot ujawniony

Metalowa maska ​​hokejowa Slipknot #7 Mick Thomson jest tak fajna, że ​​od lat pozostaje praktycznie niezmieniona. Racja to Mick Thompson bez swojej maski, krążący po ulicach Nowego Jorku w 2019 roku, zanim Slipknot pojawił się w Jimmy Kimmel Live.

TYŁ NIE JEST ZAWIEDZONY

Bardzo enigmatyczny gitarzysta, który nosi na głowie wiadro Kentucky Fried Chicken, ujawnił swoją prawdziwą tożsamość na wydanym przez siebie albumie „Pike 13.” z 2013 roku. Przejmująco przedstawia młodszego Bucketheada – prawdziwe nazwisko Brian Carroll – bez maski i obejmującego swojego zmarłego ojca.

Ujawnił się Jay Weinberg ze Slipknot

Perkusista Slipknot Jay Weinberg i jego juta maska. Po prawej diabelnie przystojny Jay Weinberg bez maski. Weinberg dołączył do Slipknot w 2014 roku, aby zastąpić zmarłego Joeya Jordisona, który niestety zmarł w 2021 roku.

Pan Wilson ujawnił Slipknota

Obrotowa Maska nr 0 Slipknota zmieniła się drastycznie w 2019 roku z jego masek czaszki i tradycyjnych masek przeciwgazowych na prawie oszpeconą ludzką maskę Palpatine’a z czarnymi szatami. Racja to Sid Wilson bez maski na premierze Slipknot: Day Of The Gusano w Beverly Hills.

Wes Borland od Limp Bizkit jest zdemaskowany i bez makijażu

Wes Borland, gitarzysta Limp Bizkit, przypominający kameleona, nieustannie tworzy nowy wygląd występów zespołu na żywo. Łącząc maskę ze słabo narysowanym makijażem, ten subtelnie zmysłowy wygląd jest jak skrzyżowanie Salvadora Dali, Jokera i szalonego arystokraty. Oto Wes Borland bez maski i makijażu na sesji zdjęciowej w 2017 roku.

READ  FNE Visegrad YR2021: ekskluzywne pytania i odpowiedzi z Frédéric Berardi

Corey Taylor z Slipknot Unmasked

8 Wokalistka Slipknot Corey Taylor przekształciła się w złą przezroczystą maskę w 2019 roku. Jako lider Stone Sour – i prawdopodobnie najpopularniejszy członek Slipknot – chyba że przez ostatnie dwie dekady mieszkałeś pod kamieniem, ja Dobrze wiedziałbym, jak Cory wygląda jak Taylor bez maski.

Blothar zdemaskowany

Po przedwczesnej śmierci piosenkarza Oderusa Urungusa (znanego również jako Dave Brockie) w 2014 roku, GWAR rekrutuje Blothara – znanego również jako Michael Bishop – na ich nowego lidera, który jest dostarczany wraz z okładką krążka. Po prawej Blothar bez maski i dziwnego kostiumu przemawia na TED Talk w 2015 roku.

Alessandro Venturella z Slipknot ujawniony

Maska basisty Slipknota Alessandro „Alexa” Venturelli zmieniła się z maski z worka na maskę z wytłaczanej miedzi w 2019 roku. Urocza klasa po prawej to Alessandro Venturella bez maski.

Paul Stanley z KISS Unmasked i bez makijażu

Wraz z Gene Simmons, Paul Stanley był członkiem KISS od jego powstania w 1973 roku, a alter ego The Starchild pozostało niezmienne przez cały ten czas.

Ujawniono Jim Root Slipknota

Gitarzysta Slipknot nr 4, Jim Root, nosił maskę błazna przez całą swoją karierę, z niewielkimi zmianami w jej projekcie. Po co zmieniać doskonałość?! Jim Root jest natychmiast rozpoznawalny nawet bez maski dzięki bujnej, krzaczastej brodzie.

Nergal z Behemoth jest zdemaskowany i bez makijażu

Jedna z głównych kinowych atrakcji Download Festival 2019, czarny polski behemot dzwonu śmierci – prowadzony przez przerażającego wokalistę Nergala – zawsze zdobił oszałamiający makijaż na scenie, tworząc mistyczną aurę. Po prawej Adam Nergal Druski bez makijażu na sesji podpisywania albumów.

Były perkusista Slipknot, Chris Finn, jest nieprzekonujący

Zanim wyszedł ze Slipknot w nieco wyczerpujących warunkach w kwietniu 2019 r., Chris Finn nosił fałszywą maskę nr 3 – znaną jako Maska Pinokia. Po prawej Chris Fehn bez maski na premierze Shawn Clown Crahan „Officer Downe” w 2016 roku.

READ  Szef działu urody Snapa pracował nad tworzeniem narzędzi rzeczywistości rozszerzonej dla marek takich jak Supergoop

Jen Simmons z KISS Unmasked i bez makijażu

Na scenie Gene Simmons w charakterystycznym makijażu przyjmuje postać Szatana.

Eric Singer z KISS Unmasked i bez makijażu

Po śmierci nieżyjącego już wielkiego Erica Carra w 1991 roku, nowy perkusista Eric Singer nie przyjął postaci Foxa. Zamiast tego ożywił postać oryginalnego perkusisty Petera Criss’a The Catman.

Tommy Thayer z KISS Unmasked i bez makijażu

Dołączając do KISS na stałe w 2002 roku, Tommy Thayer wskoczył prosto do butów na wysokim obcasie Ace’a Frehleya i zajął się projektowaniem makijażu dla The Spaceman.

Wykryto nieznanego ducha ghula

W marcu 2017 roku szwedzki muzyk Martin Persner udostępnił wideo, w którym twierdzi, że był wcześniej nieznanym wilkołakiem w duchu zwanym Omega. Po siedmiu latach opuścił zespół w lipcu 2016 roku.

Usłysz, jak wszystko kołysze się na Kerang! radio. Pobierz naszą darmową aplikację i słuchaj online za pomocą inteligentnego głośnika („Play Kerrang! Radio”) oraz w telewizji Freeview 717.