Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Słoń: Kamil Krawicki posuwa się naprzód ze swoją produkcją filmową w polskiej „Strefie Wolnej od Gejów i Transseksualistów”

Camille Krauseki fotografuje słonia w strefie wolnej od homoseksualistów i transseksualistów w Polsce

Jakub Mroz wybuchnąć jako produkt z ciągłym wsparciem dla słoń, pierwszy gejowski film fabularny w kraju.

Dyrektor Pełny szyciePodobnie jak Syzyf pcha głaz na wzgórze. „Głaz” to jego pierwszy film fabularny, słoń, a także gejów, co jest kolejną nowością w polskim kinie. „Wzgórze” to coś znanego jako Regiony wolne od LGBT, lub w języku angielskim „LGBT Free Zone”.

Reklamy

Polityka „wolnej strefy” to sprzeczny program przeciwko „promowaniu” jakiejkolwiek znaczącej obecności LGBT, zwłaszcza w mediach. Jest to odmiana „nie pytaj, nie mów” i do tej pory pochłonęła jedną trzecią narodu, w tym Tatry.

Stojąc obok Kamila jako pierwszy producent, Jacob Mrose, współzałożyciel Tongariro Produce, naciska i idzie dalej.

A sam Krauseki nie jest obcy stałości. Napisał i wyreżyserował kolejny ze swoich pierwszych filmów o ojczyźnie: 30-minutowy gejowski film krótkometrażowy, apokalipsaNie wspominając o wyreżyserowaniu wielu teledysków.

Temat słoń, Takie, że apokalipsaNieskomplikowany i powszechny. Bada konflikt zmieniających się relacji intymnych. W tym filmie, którego akcja rozgrywa się w wiejskiej wiosce, gra romans między dwoma mężczyznami, Partek Styczeń Hrinkevich, I Powell Tomaszowski W roli wracającego do wioski Dawida rzuca wyzwanie bliskiej więzi między wiernym synem Bartikiem a jego matką, którą gra Ewa Skępińska.

Pomimo bieżących zmagań narodu z kwestiami LGBT, ma to sens słoń Niech ma swój dzień. Mrozowi udało się pozyskać sześciocyfrową dotację z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, a po wpłaceniu reszty przez raczkującego producenta projekt jest kontynuowany.

Lokalizacje wokół Warszawy i (oczywiście) Tetras są badane pod kątem planowanej 19-dniowej sesji zdjęciowej od września do listopada 2021 r. Tongariro Produce zamierza współpracować z innym dystrybutorem w celu poszerzenia widowni, zgodnie z wywiadem ScreenDaily. Ostatecznym celem jest zakończenie postprodukcji w maju przyszłego roku, czyli na czas na Festiwal Filmowy w Gdyni w 2022 roku.

READ  Recenzja: „Glamour” powraca z nowym dramatem, dużo konfliktów | telewizja

Zostaw swoje myśli włączone słoń Nowości filmowe poniżej w sekcji komentarzy. Czytelnicy, którzy chcą obsługiwać tego typu treści, mogą odwiedzić naszą witrynę Strona Patreona Został jednym ze sponsorów FilmBooka. Czytelnicy szukający więcej wiadomości filmowych mogą odwiedzić naszą stronę z wiadomościami filmowymi Strona z wiadomościami filmowymi na Twitterzei nas Strona z wiadomościami filmowymi na Facebooku.

Chcesz otrzymywać dokładne powiadomienia? Pracownicy FilmBooka publikują artykuły e-mailemI ŚwiergotI Portal społecznościowy FacebookI InstagramI tumblrI PinterestI reddit, I Flipboard. Ta wiadomość została zwrócona na naszą uwagę ekran codziennie.