Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Capcom ogłasza Exoprimal, nową zespołową grę wieloosobową z dinozaurami • Eurogamer.net

Capcom ogłasza Exoprimal, nową zespołową grę wieloosobową z dinozaurami • Eurogamer.net

Capcom opracowuje nową grę, w której walczysz z dinozaurami w mechanicznych kombinezonach. Nazywa się Exoprimal, a nie Dino Crisis, i zostanie wydany na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S w 2023 roku.

Gra – nazwana New IP – została ujawniona podczas dzisiejszej transmisji na PlayStation State of Play.

Widzieliśmy stegozaura, T-Rexa i nie tylko – setki dinozaurów wymykających się z bram futurystycznego centrum miasta. Napotkali ich ludzie w mechanicznych kombinezonach, a wszystko było trochę jak Anthem.

Capcom później Post na blogu Podaj więcej szczegółów: oznacza to, że jest to gra wieloosobowa pięć na pięć, w której walczysz z dinozaurami, a przetrwa tylko jedna drużyna ludzi.

„W niedalekiej przyszłości dziwne wydarzenia zagrażają istnieniu ludzkości” – napisał Capcom. Na niebie otwierają się wiry, miasta zalewają śmiercionośne prehistoryczne stworzenia.

„Gdy drapieżniki pełzają z góry, a Tyrannosaurus Rexes depczą ulice, do pięciu dzielnych egzowojowników w zmechanizowanych zbrojach bojowych, znanych jako Egzoszkielety, walczy z dinozaurami, które grożą wyginięciem ludzkości”.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

READ  Fani PS5 mają nadzieję, że Mind Blowing Unreal Engine 5 Demo Spojrzenie w przyszłość