Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Elden Ring jest teraz ukończony w mniej niż godzinę • Eurogamer.net

Elden Ring jest teraz ukończony w mniej niż godzinę • Eurogamer.net

Na początku tego tygodnia informowaliśmy o tym Pierścień Elden został ukończony w zaledwie dwie i pół godziny. Dwa dni później zostało to już poważnie uderzone.

Streamerowi LilAggy udało się ukończyć grę w niecałą godzinę.

„Pierwsza osoba na świecie, która ukończyła Elden Ring w mniej niż godzinę”, napisał na Twitterze z uśmiechem, mając 59 minut 38 sekund.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Film z ucieczki z biegu można znaleźć na YouTube. Oczywiście nie oglądaj tego, jeśli unikasz spoilerów.

Więc jak on to robi? Zachowamy niejasność, ale jest kilka sztuczek.

Na początku woo Volcano Manor dzięki atakowi konkretnego wroga – jest to celowy mechanizm. To, co FromSoftware nie oznacza, że ​​LilAggy zmusza grę do rozmieszczenia swojej postaci w określonych miejscach po śmierci, przeskakując policzki do obszarów późnej fazy gry.

LilAggy zdecydowała się grać jako klasa samurajów, ponieważ początkowa katana ma przyzwoite obrażenia od krwawienia, które można wykorzystać do pokonania bossów. Używa również umiejętności Icerind Hatchet, która nie pasuje do twoich statystyk w przeciwieństwie do zwykłych ataków, co oznacza, że ​​zamiast tego może skupić się na zwiększaniu poziomu zdrowia i FP.

W komentarzu do filmu na YouTube LilAggy wyjaśnia również, jak liczyć czas – coś, co może się zmienić w przyszłości.

„Ten bieg jest mierzony za pomocą czasu gry (IGT). Zegar ekranowy wyświetla dokładny IGT bezpośrednio z pamięci gry – ten sam numer, który widzisz na ekranie ładowania gry z menu głównego” – mówi.

READ  Wordle 304 19 kwietnia - Walczysz dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

„Zasady tabeli liderów Speedrun nie są jeszcze oficjalnie zdefiniowane, więc IGT może nie być metodą pomiaru czasu, której używamy w przyszłych biegach (możemy wybrać ekrany wczytywania w czasie rzeczywistym, czyli czas „RTA No Load”). czas, ten bieg zajmuje minutę lub dwie z biegania poniżej godziny. ”

Ponadto uważa się, że 50-minutowy bieg jest całkowicie możliwy przy mniejszej liczbie zgonów.