Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Beverly J.  Flynna, Polska, Ohio

Beverly J. Flynna, Polska, Ohio

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – Beverly Jean Flynn, lat 96, zmarła spokojnie w domu swojego syna w Kent w środę 27 września 2023 r.

Urodziła się 11 grudnia 1926 w Minneapolis w stanie Minnesota jako córka zmarłego Eldo i Margaret (Thompson) Murray.

Przez ponad 25 lat, aż do emerytury, pracowała jako kierowca autobusu w Polskich Szkołach Miejskich.

Beverly była Wysoką Kapłanką Białego Sanktuarium w Jerozolimie, członkinią Zjednoczonego Kościoła Metodystycznego w Polsce przez ponad 70 lat oraz dumną i zagorzałą zwolenniczką lekkoatletyki w Polsce.

W wolnym czasie uwielbiała grać w karty, a nawet nauczyła się nowej gry na tydzień przed śmiercią. Jej miłość do sportu, zwłaszcza koszykówki, była niezrównana.

Aby pielęgnować swoją pamięć, pozostawia syna, Marka Flynna z Kent w stanie Ohio; synowa Pamela Flynn z Hinsdale, IL; wnuki: Shea Flynn, Shannon Flynn, Lauren (Jonathan Martin) Marshall Flynn i Mackenzie (Joel Faulkner) Marshall Flynn; oraz prawnuki: Vivian, Flynn i Henry.

Oprócz rodziców śmierć poprzedził jej ukochany mąż Arthur Flynn, którego poślubiła 18 czerwca 1949 r., a który zmarł 18 lutego 2007 r.; jej syn, Dennis Flynn; I jej siostra, Ardis Vivel.

Przyjaciele zostaną przyjęci w czwartek 5 października 2023 r. w godzinach od 10:30 do 11:45 w Polskim Zjednoczonym Kościele Metodystycznym, po czym bezpośrednio o godzinie 12:00 odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe. Następnie zostanie pochowana wraz z mężem i synem na cmentarzu Poland Riverside.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o składanie w jej imieniu datków pamiątkowych na rzecz Hansen Center: Gateway Special Recreation Association, 15 W. 341 59th St., Burr Ridge, IL 60527 lub www.raygraham.org. Twój wkład jest bardzo doceniany.

Rodzina powierzyła Beverly opiekę Dom pogrzebowy Cunningham-Baker w Polsce. Aby złożyć kondolencje rodzinie, odwiedź stronę www.beckerobits.com.

READ  Australian Open: Dlaczego Emma Raducano potrzebuje czasu i cierpliwości

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w poniedziałek, 2 października o następujących przybliżonych godzinach: 7:10 w FOX, 12:22 w WKBN, 17:08 w MyYTV i 19:27 w WYTV. Film zostanie zamieszczony tutaj w dniu transmisji.