Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Walia umacnia się i zadaje Polsce pierwszą porażkę 32-6

Walia umacnia się i zadaje Polsce pierwszą porażkę 32-6

29 września — Walia — Reprezentacja Polskiego Liceum Ogólnokształcącego w piłce nożnej nie popełniła żadnych krytycznych błędów i walczyła do ostatniego gwizdka.

Jednak po rozpoczęciu programu 4:0 Rycerze mieli trudności, gdy stanęli do walki z przeciwnikiem z mistrzowskim dziedzictwem. I aspiracje.

Wells złożył zimne i jasne oświadczenie podczas swojego inauguracyjnego wystąpienia w piątkowy wieczór przed liczną publicznością podczas corocznej Nocy Sił Zbrojnych. Dziesięć zagrań z rzędu. Pięćdziesiąt pięć bezlitośnie metodycznych jardów i jedno jardowe przyłożenie Eli Pottera i Dylana Davisa punkt po i po godzinie 4:45 Walia prowadziła 7:0 i zdobyła więcej punktów obok polskiej obrony niż czterej czołowi przeciwnicy Rycerzy. W pierwszych czterech meczach Polska miała przewagę punktową 100-8, co pozwoliło jej na bezpieczne zdobycie dwóch punktów.

Do połowy Wells (3-2) prowadził 20-0, miał przewagę w sumie 227-9 jardów i był na dobrej drodze do zwycięstwa 32-6 klasy D.

„Chcieliśmy sprawdzić się fizycznie na przyszłość i myślę, że nam się to udało” – powiedział trener Walii Tim Roche. „Myślę, że musimy to zrobić. Musimy mieć pewność, że nasza linia może przechwycić”.

Polska (4-1) w pierwszej połowie nie wykonała rzutu karnego i nie zaobserwowała żadnych strat. (Walia również nie popełniła straty.) Gracze tacy jak Isaac Ramsdale, który zrobił wszystkiego po trochu, i niewymiarowy defensywny liniowy Andre Desrosiers, byli pod wrażeniem swojej fizyczności i siły. Jednak atak mógł jedynie okazjonalnie nabrać rozpędu i miał trudności z ochroną pomocników Dylana Cooka i Damona Martina, który zdobył przyłożenie w końcówce w biegu z 7 jardów przeciwko obronie drugiej drużyny Walii.

„Zdecydowanie są bardziej fizyczni niż my w ataku” – powiedział trener Polski Gus LeBlanc.

Walia powiększyła prowadzenie do 14-0 po podaniu Brooksa Foxa z głębokości 38 metrów, pod którym przebiegł Conner Witten.

READ  Mary C. Williams 1925-2022 | Wiadomości, sport, praca

Wells trafił kolejne duże podanie, 30 jardów od Wittena do Rileya Murphy’ego po tym, jak Witten złapał boczne podanie za linią, które wyglądało bardzo blisko podania do przodu, co zniweczyłoby grę. Doprowadziło to do bramki Dominica Capello z 3 jardów na 34 sekundy przed końcem pierwszej połowy.

Fox wykonał 4 z 5 podań na odległość 73 jardów i pokazał silną, celną rękę przy głębokich rzutach. Powiedział jednak, że nie przeszkadza mu to, że Wells kładzie nacisk na grę biegową.

„Możesz pomyśleć, że jako rozgrywający lubię rzucać piłką, ale mam na myśli sytuacje, w których możemy ją pobiec i wbić do gardła przeciwnej drużynie, nie musząc w ogóle rzucać piłki, to mój typ”. – powiedział Lis. „Świetne bloki z przodu. Świetne biegi z tyłu. Po prostu kompleksowe zwycięstwo zespołu”.

Wells strzelił gola w pierwszych dwóch przejazdach drugiej połowy, za każdym razem skupiając się na grze typu run, a kończąc na krótkich seriach, biegając za Potterem z 1, a następnie Capello z 4. Potter zakończył grę jako czołowy zawodnik z 65 jardami na 13 prowadzących . . Capello miał 40 jardów na pięciu prowadzących.

„Wiedzieliśmy, że obrońca będzie problemem” – powiedziała LeBlanc. „Zatrzymaliśmy lot odrzutowy. W zasadzie zatrzymaliśmy lot zewnętrzny, ale mieliśmy trudności z liniowymi obrońcami”.