Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ballard’s Beach Resort na Block Island wznawia zawieszenie licencji na alkohol i rozrywkę

Ballard’s Beach Resort na Block Island wznawia zawieszenie licencji na alkohol i rozrywkę

Plaża była prawie pusta w Ballard’s Beach Resort na Block Island we wtorek, 23 sierpnia 2022 roku, dzień po zawieszeniu licencji na alkohol i rekreację. Właściciel Ballarda odwołuje się do dwutygodniowego zawieszenia, które nastąpiło po kłótniach i aresztowaniach na miejscu imprezy i na promie Block Island 8 sierpnia.Alexa Jagoz

Popularny zajazd, restauracja i bar na Block Island spotykają się z reakcją po kłótni na ruchliwym i darmowym festiwalu muzyki reggae w dniu 8 sierpnia, która doprowadziła do aresztowań na miejscu, a później na promie Block Island.

Felipe nie uczestniczył w wirtualnym przesłuchaniu. Brian LaPalante z LaPlante Sowa Goldman z Cranston, który powiedział, że reprezentował Ballard przez ostatnią dekadę, powiedział we wtorek urzędnikom stanowym, że dwutygodniowe zawieszenie to „kara śmierci”, która rzekomo wyrządzi Ballardowi nieodwracalną krzywdę.

LaPlante zauważyła, że ​​większość ponad 100 pracowników Ballard posiada wizy H-2B, które pozwalają amerykańskim pracodawcom na sprowadzanie cudzoziemców do pracy tymczasowej.

„Ta dwutygodniowa sankcja po ponad dekadzie zerowych naruszeń zmusi tych pracowników do szukania pracy w tym trudnym czasie, ponieważ jest to koniec sezonu” – powiedział Lapalante. „Będą powstrzymani od zarabiania pieniędzy na zawsze. Przepadną na zawsze.”

Jest „masa” ludzi przeskakujących przez płoty i wchodzących na posesję Ballarda 8 sierpnia bez sprawdzania dokumentów tożsamości lub bagażu, powiedział Nicholas A. Solitru z Robert E. Craven & Company z North Kingstown, który reprezentuje New Shoreham. Ballard zakończył festiwal muzyczny godzinę wcześniej, o 18:00, wycinając muzykę i zamykając bary, co, jak powiedział Solitro, spowodowało „masowy exodus” uczestników z miejsca koncertu do pobliskich doków promowych. Były kapitan policji miejskiej określił sytuację w dokach tamtej nocy jako „chaotyczną”.

READ  12 pianistów w finale prestiżowego konkursu chopinowskiego

Lapalante powiedział, że członkowie rady w poniedziałek wieczorem „wprowadzali w błąd”, sugerując, że Felipe był odpowiedzialny za linie utworzone przez jego sponsorów na promie po tym, jak opuścili posiadłość Ballard. Powiedział, że doszło do jednego aresztowania na terenie własności Ballarda, ale twierdził, że więcej przypadków miało miejsce na promie należącym do Interstate Navigation.

Solitru przyznał, że chociaż było to pierwsze oficjalne przestępstwo Ballarda od ponad 15 lat, powiedział, że wydarzenie wymknęło się spod kontroli i stało się niebezpieczne dla policji, personelu promów i uczestników.

Ta sytuacja była bardzo niebezpieczna. Po prostu nie możemy go odzyskać, powiedział Solitru. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo a ekonomia [issues]Zawsze będę opowiadał się za bezpieczeństwem społeczeństwa”.

Przez sześć godzin w poniedziałek wieczorem pięciu członków Rady Miejskiej New Shoreham, którzy pełnią również funkcję Rady Komisarzy ds. Licencji, wysłuchało oświadczeń prawników, zeznań świadków i przesłuchanych świadków, a także obejrzało materiał wideo, zanim jednogłośnie zgodziło się na wniosek zawiesić licencje Ballard’s na napoje alkoholowe i rekreacyjne na 14 dni, począwszy od północy we wtorek. Zawieszenie uniemożliwiłoby Ballard’s organizowanie rozrywki lub serwowanie napojów alkoholowych podczas weekendu Święta Pracy, jednej z najbardziej ruchliwych części roku.

„Spodziewaliśmy się jasno napisanej rezolucji Rady Miasta, która została odczytana na głos, a nawet nie omówiona przez Radę Komisarzy ds. Licencji, po prawie pięciu godzinach zeznań na żywo w [Monday night’s] Rzeczniczka Ballard, Kimberly Boland, powiedziała The Globe w oświadczeniu we wtorek. „Ballard natychmiast odwoła się od bezpodstawnej decyzji do Departamentu Administracji Biznesu i Sądu Najwyższego Rhode Island”. Dodała, że ​​Felipe i firma nie mieli w tym czasie dalszych komentarzy.

W swoim apelu do stanu prawnicy Felipe nazwali sprawę w gminie „polowaniem na czarownice”.

To nie pierwszy raz, kiedy Ballard miał do czynienia ze skargami na gniew i odurzenie na miejscu w tym roku: od 1 maja odebrano 49 telefonów na policję lub straż pożarną w związku z nieporządnym zachowaniem, hałasem i innymi problemami w obiekcie.

READ  Carlos Alcaraz zagra dżina w butelce dla gwiazdy F1 Charlesa Leclerca „nie tak utalentowanego”

Członkowie zarządu nie udali się na sesję wykonawczą podczas przesłuchania i nie było między nimi dyskusji, zanim jednogłośnie zagłosowali za zawieszeniem licencji Ballarda. Lapalante twierdził, że radni mają z góry ustaloną decyzję przed poniedziałkową sesją. Po przesłuchaniu w poniedziałek wieczorem Felipe i jego prawnicy odmówili komentarza na temat Globe, chociaż James Callahan z Callaghan & Callaghan w North Kingstown, które reprezentuje również New Shoreham, powiedział, że spodziewa się, że Felipe i jego zespół „zrobią coś bardzo szybko”.

Oczekuje się, że prawnicy Felipe złożą skargę do Sądu Najwyższego, ale zrobili to dopiero o 15:00

Chociaż naruszenia licencji omawiane na poniedziałkowym przesłuchaniu są uważane za naruszenie numer jeden w miejscu rozrywki, z rejestrów miejskich wynika, że ​​Ballard miał poprzednie przesłuchanie, które doprowadziło do wszczęcia postępowania przeciwko ich licencjom w 2004 roku. Ballard był przedmiotem 29 skarg dotyczących hałasu od 15 maja do maja 2004 r. 19 lipca 2004 r., w tym 10 skarg z dnia 19 lipca 2004 r. tylko według metryk miejskich. Rada miasta zatwierdziła kary dla Ballarda podczas przesłuchania 28 lipca 2004 r., w tym zawieszenie całodobowej licencji na alkohol na początku sierpnia 2004 r. oraz koncesję na rekreację na świeżym powietrzu od północy 6 sierpnia do północy 12 sierpnia. Ale dzień przed rozpoczęciem zawieszenia Ballard złożył skargę w Sądzie Najwyższym Hrabstwa Waszyngton, żądając tymczasowego zakazu odebrania decyzji.

W tym czasie gmina i Ballard osiągnęli porozumienie ugodowe, zgodnie z dokumentami, które oddaliło skargi i prawnie wyeliminowało wszelkie rejestry Ballardów, wobec których miasto musiało wszcząć postępowanie w sprawie ich licencji.

Przeczytaj Prośbę Apelanta Apelacyjnego o Pozostanie w Wypadku oraz Sprzeciw Ballarda wobec Ruchu Pozostania poniżej:

Ten artykuł został zaktualizowany o raporty ze spotkania nadzwyczajnego Departamentu Przedsiębiorczości Rhode Island, opisujące scenę w Ballard we wtorek po południu.

READ  5 głośnych premier Netflix, o których wszyscy będą mówić w przyszłym tygodniu

Z Alexą Gagosz można się skontaktować pod adresem [email protected]. Śledź ją na Twitterze Umieść tweeta I na Instagramie Umieść tweeta. Z Carlosem Muñozem można skontaktować się pod adresem [email protected]. Śledź go na Twitterze Umieść tweeta I na Instagramie Umieść tweeta.