Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Harry Styles otwiera się na temat grania w większej liczbie filmów, swojego życia seksualnego i posiadania dzieci

Harry Styles otwiera się na temat grania w większej liczbie filmów, swojego życia seksualnego i posiadania dzieci

Harry Styles ostatnio szczerze podchodzi do życia.

pojawiają się na okładce tocząca się skała We wrześniu piosenkarz „Harry’s House” opowiadał o swoim życiu w świetle reflektorów podczas koncertu Love on Tour.

Harry Styles w Rolling Stone

tocząca się skała

„Wszystko w moim życiu było bonusem od czasu „X-Factor”” – powiedział Harry, który jest pierwszą gwiazdą okładki, która pojawiła się jednocześnie we wszystkich 14 międzynarodowych wydaniach Rolling Stone. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że tak się stanie”.

Style po raz pierwszy stały się popularne jako członek grupy Jednokierunkowa, który powstał w „The X-Factor” po tym, jak on i jego czterej inni koledzy przetestowali wydajność indywidualnie. Styles upuścił swój pierwszy singiel „Sign of the Times” z albumu zatytułowanego w 2017 roku po nieokreślonej przerwie w poprzednim roku.

Od tego czasu Styles wydał dwa kolejne albumy, „Fine Line” i „Harry House”, i zdobył wiele nagród, w tym Grammy, American Music Award i dwie Brit Awards.

Teraz Styles zaciąga zasłonę w niektórych aspektach swojego życia, w tym maczając palce u stóp w filmie.

Piosenkarka „As It Was” wystąpi w tym roku w dwóch filmach: „Gliniarz” i „Policja”nie martw się, mój drogi, „która już otrzymuje szum w sezonie nagród”. Don’t Worry Darling”, w reżyserii jego dziewczyny, Olivii Wilde, gra aktorka Florence Pugh.

Zdjęcie: Harry Styles w Rolling Stone

Harry Styles w Rolling Stone

Amanda Fordyce / Rolling Stone

„Chciałem zagrać ponownie” – powiedział Styles, który kręcił film między wrześniem 2020 r. a lutym 2021 r. w Los Angeles i Palm Springs.

Rozmawiając z Rolling Stone, Wilde powiedział, że był moment, który „zostawił nas we łzach” w tym czasie.

Scena wymagała od niego, aby stanął na scenie z Frankiem (Chris Pine) i zaintonował ich przerażające hasło „Nie z tego świata? Nasz świat! „W kółko. Ciemność jest jak piekło” – powiedział Wilde. „Ale Harry przeniósł to na inny poziom. Był tak obecny, że zaczął krzyczeć do tłumu, w tym pierwotnym ryku, to było bardziej intensywne niż wszystko, czego oczekiwaliśmy po tej scenie”.

READ  Planiści muszą patrzeć 200 lat w przyszłość, aby chronić Belfast przed kryzysem klimatycznym

Dodała: „Operator kamery śledził go, gdy wchodził na scenę jak dzikie zwierzę”. „Wszyscy byliśmy zdumieni na ekranie. Myślę, że nawet Harry był tym zaskoczony.”

W „My Policeeman” Styles występuje u boku Davida Dawsona i Emmy Corrin z „The Crown”. Gra w nim Toma, policjanta, który rozwija uczucia do kustosza muzeum.

„To niezrozumiałe, kiedy myślisz:„ Och, nie możesz być gejem ”- powiedział Styles. To było nielegalne”. „Myślę, że każdy, łącznie ze mną, ma swoją własną drogę odkrywania i pogodzenia się z seksualnością”.

„To nie jest tak, że „To jest gejowska opowieść o tym, że ci faceci są gejami” – dodał. „Chodzi o miłość i stracony dla mnie czas”.

Motyw miłości sprawia, że ​​aktor z „Dunkierki” myśli o przyszłości, która wydaje mu się być czasem wolnym od tras koncertowych, a zamiast tego być bardziej obecnym dla rodziny i przyjaciół. Powiedział też, że gdyby miał kiedyś dzieci, miał nadzieję, że będzie mógł podzielić się z nimi tym, jak wygląda prawdziwa miłość.

„Gdybym miał dzieci w pewnym momencie, zachęcałbym je do bycia sobą, bycia wrażliwym i uczestnictwa” – powiedział.

Zdjęcie: Harry Styles w Rolling Stone

Harry Styles w Rolling Stone

Amanda Fordyce / Rolling Stone

Na razie Styles koncentruje się na tym wszystkim poprzez terapię i trzymanie swojego życia prywatnego z dala od światła reflektorów.

„Nie rozmawiałem o moim życiu z dala od pracy w miejscach publicznych i stwierdziłem, że przyniosło mi to pozytywne korzyści” – powiedział. „Zawsze będzie wersja narracji i myślę, że właśnie zdecydowałem, że nie będę spędzał czasu na próbie jej poprawiania lub przekierowywania w jakiś sposób”.

Do tego czasu kariera Styles nabrała rozpędu dzięki innym przedsięwzięciom, takim jak pielęgnacja skóry, lakier do paznokci, linia ubrań o nazwie Pleasing i kolekcja mody z Gucci.

Fani mogą wkrótce zobaczyć go w filmie Marvela, w którym zostaje przedstawiony jako Eros, brat Thanosa, na scenie post-kredytów „Eternals”. Nie jest jednak jasne, na ile filmów Marvela się podpisał.

READ  Kevin Spacey pojawia się w sądzie, gdzie sędzia mówi, że znajomość jego filmów przez ławę przysięgłych nie jest przeszkodą w obsłudze

„Nie wyobrażam sobie, żebym przez jakiś czas reżyserował film” – powiedział. „Myślę, że znowu nadejdzie czas, kiedy będę tego pragnął”.

„Chętnie bym to teraz zrobił”, powiedział o filmach, „ale nie sądzę, żebym robił to tak często”.