Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Meghan Markle ma na sobie biały kombinezon Valentino na Invictus Games

Meghan Markle ma na sobie biały kombinezon Valentino na Invictus Games

Pamiętaj, kiedy ikona Michelle Obama pochwaliła inną ikonę Beyoncé podczas premiery swojego filmu dokumentalnego Powrót Mówiąc, co stałoby się jednym z naszych ulubionych głosów TikTok: „Hej dziewczyno, znowu to zrobiłaś, ciągle podnosząc poprzeczkę dla nas wszystkich i robiąc to bezbłędnie. Powiem, że jestem zaskoczony, ale wiem, kim jesteś ”. Tak… tak właśnie się teraz czujemy dzięki całkowicie białemu garniturowi Valentino, który Meghan Markle nosiła przed rozpoczęciem Igrzysk Invictus w Holandii. To znaczy… po prostu! Badania! w! te! Fotki!!!

Chris JacksonObrazy Getty

Sameer HusseinObrazy Getty

Gry Megan Invictus

Sameer HusseinObrazy Getty

Oto kolejne jej zdjęcie z księciem Harrym wyglądającym na bardzo szczęśliwego. (Wygląda na to, że ich wczorajsza trąba powietrzna do Londynu, aby odwiedzić królową i księcia Karola, mogła mimo wszystko poszła dobrze!):

Meghan Markle i Prince Harry na przyjęciu Invictus Games

Karuai TangObrazy Getty

Podczas swojego pierwszego występu poza Stanami Zjednoczonymi od czasu opuszczenia rodziny królewskiej w 2020 roku książę i księżna Sussex otrzymali gromkie wiwaty i aplauz publiczności, gdy uczestniczyli w przyjęciu dla przyjaciół i rodziny w Züderpark, gdzie odbywają się Igrzyska Invictus . I podczas gdy Harry wyglądał elegancko w granatowym garniturze, wygląd Megan Valentino i buty Aquazzura były tematem naszych rozmów grupowych przez cały dzień. zdrowy rozsądek powodów.

Ekipa filmowa pary z Netflix była wyraźnie nieobecna na imprezie, chociaż potwierdzono już, że gry na pewno pojawią się w pierwszym projekcie Netflixa Harry’ego i Meghan, serialu dokumentalnym pod tytułem Invictus serce. Mówi się, że program śledzi grupę zawodników Invictus Games z całego świata, wszystkich członków serwisu, którzy doznali urazów lub chorób zmieniających życie, podczas przygotowań do Igrzysk Invictus w Hadze.

Książę Harry

Matt KingNetflix

Harry powiedział w książce Oświadczenie na stronie Archewell ostatni rok. „Ta seria da społecznościom na całym świecie wgląd w przejmujące i podnoszące na duchu historie tych konkurentów w drodze do Holandii w przyszłym roku”.

READ  Kiedy Forgotten Love lub Znachor będą dostępne w serwisie Netflix? Data premiery, godzina, fabuła i nie tylko

Książę Harry założył Invictus Games w 2014 roku po wzięciu udziału w Warrior Games, konkursie dla rannych żołnierzy w Stanach Zjednoczonych. dla każdego Witryna przedsiębiorstwa„[Prince Harry] Widziałem, jak siła sportu może pomóc fizycznie, psychicznie i społecznie”.

Później tego samego dnia książę i księżna Sussex wezmą udział w drugim przyjęciu zorganizowanym przez miasto Haga i holenderskie Ministerstwo Obrony. Nie ma wątpliwości, że Megan będzie wyglądała równie oszałamiająco!


Asystent redaktora wiadomości
Gretty Garcia jest redaktorem Associate News w Cosmopolitan, zajmującym się wiadomościami, rozrywką i popkulturą.

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tę stronę, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Odmowa odpowiedzialności! Verve Times to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami poprzez e-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.