Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

To pierwszy telewizor OLED firmy JVC! Jest HDMI 2.1, premiera odbędzie się w listopadzie! Tania konkurencja od gigantów?

JVC ogłosiło, że w listopadzie wprowadzi na rynek swoje pierwsze telewizory OLED! Oczekuje się, że najnowsza seria VO9100 trafi na rynki europejskie. Jej przedstawiciele dostali porty HDMI 2.1 z obsługą sygnałów 4K120Hz! Czy ceny nowych produktów zostały już ustalone?

JVC ogłasza pierwsze w swojej historii telewizory OLED. Masz HDMI 2.1! ile to kosztuje?

Pierwszy serial telewizyjny Wy wszyscy W historii marki JVC mam imię VO9100. Po raz pierwszy w sklepach pojawiają się różne typy z ekranami 55 i 65 razy. Jego wydanie w niektórych krajach europejskich zostało ogłoszone w listopadzie 2021 roku. Czy znajduje się również w Polsce? Tego jeszcze nie wiemy, ale potwierdzono, że nie będzie Wielkiej Brytanii, Francji i Skandynawii. Nie wiemy też ile zapłacisz.

Telewizor OLED JVC VO9100; Zdjęcie: JVC

Specyfikacja dotyczy głównie modeli bazowych JVC, które są wyposażone w organiczne panele LED. Umiera całkowicie identycznie do siebie 4Kczęstotliwość odświeżania 120 Hz Kompleksowa obsługa HDR: HLG, HDR10 i Dolby Vision. Producent wziął również pod uwagę obecność portów HDMI 2.1 Z obsługą sygnału 4K120 Hz Z nowej generacji konsol i kart graficznych. Twojej obecności towarzyszy również wsparcie technologiczne ALLM i eARC.

Poza modelami Silnik VO9100 przewyższa jego przetwarzanie Dolby Atmos. Działają pod kontrolą prawa Smart TV Oparte na linux. Już potwierdzone aplikacje obejmują: Amazon Prime Video, Amazon Music, Netflix, Red Bull TV, Twitch i YouTube. Nie ma pewności, jak będzie wyglądało wsparcie dla innych usług.

Źródło: https://www.flatpanelshd.com/news.php?


Przeczytaj więcej o produktach JVC:

(1992)