Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Lindsay Lohan ponownie przeżywa nostalgiczne chwile piękna z Vogue

Lindsay Lohan właśnie wprowadziła poważną nostalgię za swoją serią wideo Vogue „Life in Looks”. Aktorka połączyła siły z magazynem, aby ożywić swoją ewolucję mody i urody od 1998 roku do teraz, najlepszy utwór w pamięci.

Wspominając o swojej transformacji włosów w „Zakręconym piątku”, Lohan przyznała, że ​​jej ówczesna kolorystka, Tracey Cunningham, była „bardzo zdenerwowana” jasnymi blond pasemkami, które dała jej za rolę wściekłej nastolatki, Anny Coleman. „Naprawdę miałam wpływ na klimat Avril Lavigne, ponieważ taka byłam, i wzięłam to do swojego codziennego życia, które – kocham Avril Lavigne – ale dla mnie to nie działało każdego dnia”.

Przemawiając w „Okropny piątek”, Lohan ujawniła, że ​​zrobiła własne paznokcie do filmu, celowo je obcinając, aby dodać hałaśliwego wyglądu swojej postaci. Teraz to poważne poświęcenie. Jeśli chodzi o lakier do paznokci, przypomniała sobie również, że uporczywie prosiła o noszenie jasnoniebieskiego lakieru do paznokci marki Hard Candy jako Haley Parker w „The Parent Trap”. „Byłem tak silny w tym, że musiałem nosić lakier do paznokci jak Hallie, a Hard Candy musiał być niebieski. Później tego żałowałem, ponieważ kiedy musiałem przełączać się między dwoma postaciami, był to koszmar dla wszystkich” – powiedziała nowo zaręczona gwiazda. Hej, to były lata 90., a ona była wtedy nastolatką – całkowicie to rozumiemy.

„Nigdy nie akcentuj swoich włosów w domu samym wybielaczem”.

Oczywiście Lohan poruszyła również momenty, w których zamieniła swój naturalny rudy kolor włosów na różne odcienie blondu. Przed rolą w filmie Wyznania nastoletniej królowej dramatu w 2004 r. wzięła na siebie wykonanie makijażu truskawkowo-blond włosów wraz z kremem. „Kupiłam wybielacz na własną rękę”, powiedziała. „Pamiętam, że Megan Fox była ze mną i pomyślałam:„ Nie mów im, ale podkreśl moje włosy ”- powiedziała, dodając ważne ostrzeżenie: „Nigdy nie akcentuj włosy w domu tylko wybielaczem.”

READ  Cały świat jest sceną dla Bugs w Bengaluru

Obejrzyj wcześniej cały film Lohan z Vogue, aby zobaczyć, jak gwiazda przechodzi przez te i inne piękne momenty z jej wieloletniej kariery.