Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Debiut Catherine Barton w Dale jest odważnym dziełem w branży filmowej

Debiut Catherine Barton w Dale jest odważnym dziełem w branży filmowej

zapalić się ★★★ ½

(MA15 +) 101 minut

Nadchodzący film to taki, który australijscy scenarzyści i reżyserzy tak mocno przyjęli. W pewnym momencie historii branży, rytuał historii drogowej był na tyle powszechny, że można go było czytać jako metaforę dojrzałości samego kina australijskiego.

Julia Savage świetnie wciela się w Blaze, która wykorzystuje swojego smoka z dzieciństwa, by poradzić sobie z traumą. przypisane mu:elastyczny

Najnowszym przykładem jest pierwszy szczególnie ambitny film wyreżyserowany i napisany wspólnie przez australijską artystkę Dale Catherine Barton. To intymny thriller psychologiczny wypełniony bogato zaprojektowanymi sekwencjami snów i koszmarów, które przedstawiają jednego z tych bardzo eleganckich stworzeń, smoka.

Ale w przeciwieństwie do zabójczej załogi, z której jest zrobiony Smoczy Dom Arsenał ziejący ogniem jest łagodny i bardzo piękny. Jest inkrustowany kryształami Swarovskiego i zaakcentowany parą błyszczących, czarnych rzęs, które są wystarczająco długie i bujne, by wyczesać podłogę sypialni nastolatka.

Simon Baker gra ojca Blaze'a, który stara się zrozumieć, w jaki sposób może pomóc swojej córce wyzdrowieć z traumy bycia świadkiem nadużyć.

Simon Baker gra ojca Blaze’a, który stara się zrozumieć, w jaki sposób może pomóc swojej córce wyzdrowieć z traumy bycia świadkiem nadużyć.

Nazywa się Zephyr i jest wyimaginowaną bratnią duszą 12-letniej Blaze (Julia Savage), której życie zmienia się nieodwołalnie, gdy jest świadkiem zbrodni. Pewnego popołudnia, gdy wraca do domu ze sklepu boczną uliczką w Paddington w Sydney, widzi przed sobą awanturę między dobrze ubraną parą. Ukrywa się i nadal obserwuje, jak mężczyzna atakuje kobietę, zanim ją zgwałci i pozwoli jej umrzeć. Blaze i jej kochający ojciec Luke (Simon Baker) zostają wciągnięci w kolejne śledztwo policyjne.

Barton powiedział, że historia została zainspirowana połączeniem badań i osobistych doświadczeń, niezależnie od tego, czy to jej własne, czy innych osób, z którymi ona i współautorka Hana Amoreo zetknęli się podczas przygotowywania scenariusza. To mocny materiał, wzmocniony imponującą pracą Savage’a w roli głównej. Blaze, zrównoważona, rozważna nastolatka, była tak zszokowana tym, co zobaczyła, i jej niezdolnością do powstrzymania ataku i pomocy kobiecie, że zamieniła się w stan poczucia winy i nienawiści do siebie. Łukasz robi, co może, aby zrozumieć, przez co przechodzisz, ale ostatecznie jest zdezorientowany.

READ  Fubar Arnolda Schwarzeneggera stawia Netflix z powrotem na szczycie