Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

America’s Got Talent: Simon on Sara James „Rocketman” występ sceniczny Sarah James

America’s Got Talent: Simon on Sara James „Rocketman” występ sceniczny Sarah James

Odcinek The Qualifiers 3 „America’s Got Talent” został wyemitowany we wtorek 23 sierpnia w NBC z 11 programami na żywo na dużej scenie. Jednym z takich aktów była 14-letnia polska piosenkarka Sarah Jamesktóry był wcześniej odbiorcą Simon CowellZłoty dzwonek w rundzie przesłuchań. Sarah nazwała to „najlepszym momentem” swojego życia i pomyślała, jak to się mogło stać Billie Eilish Udostępnij wideo i cała Polska „mówiła”. Podczas występu w programie na żywo utalentowana nastolatka zastosowała swój własny zwrot Eltona JohnaJest Rocketmanem. Obejrzyj film „AGT” powyżej.

Widzimy Wszystkie złote brzęczyki na „AGT” na przestrzeni lat

Ubrana od stóp do głów w lśniące srebro, Sarah zaczęła występować na swojej ostatniej płycie, zanim ostatecznie osiągnęła ogromną eskalację pod koniec piosenki. Jej wykonanie „Rocketmana” (który niedawno stał się tytułem autobiograficznego filmu Johna) Taron EgertonBył naprawdę oryginalny, bo Simon przewidział, że sam artysta go pokocha.

Publiczność wpadła w podekscytowanie i dała jej najdłuższą owację na stojąco tego wieczoru. Producenci AGT zwykle rezerwują najlepsze na koniec i nie było to wyjątkiem. Czy uważasz, że Sarah zrobiła wystarczająco dużo, by awansować do finału 17. sezonu? Wszyscy dowiemy się, kiedy wyniki zostaną wyemitowane w środę wieczorem na antenie NBC.

Widzimy Zgony „AGT”: Wspominając zawodników, których straciliśmy w America’s Got Talent

Oto, co sędziowie AGT mieli do powiedzenia na temat występu na żywo Sary James:

Simon Cowell: „Wow. Sarah, teraz jestem dla ciebie naprawdę emocjonalna, ponieważ wiem, ile to dla ciebie znaczy. Tak jak powiedziałem wcześniej, lecę tutaj.” [at 14 years old]I naciskać, abyś dziś wieczorem poddał się i wybrał piosenkę. Nawiasem mówiąc, wybór piosenek był genialny. Absolutny geniusz. Ponieważ słyszałeś frazę „stwórz własną piosenkę”? To jest to co zrobiłem. Myślę, że tym razem Elton John retweetuje piosenkę.

READ  Shine Lunch Jewel Belle Isle Heritage

Heidi Klum: „To znaczy, absolutnie niesamowite i powinienem również dać to Simonowi. Zdecydowanie wiesz, jak wybierać gwiazdy. To znaczy, tutaj mamy jedną. Absolutnie nie wierzysz. „

Howie Mandel: „Wiesz, w końcu to był udany występ – to był naprawdę udany występ. Twój wygląd, twoja postawa, twój talent to talent gwiazdy.”

Upewnij się, że tworzysz własne prognozy „AGT”, aby wpłynąć na szanse naszego toru wyścigowego w telewizji reality. Możesz nadal zmieniać swoje oczekiwania, nawet zanim odcinek z wynikami zostanie wyemitowany na żywo w NBC. Będziesz rywalizować, aby wygrać kartę podarunkową Amazon o wartości 100 USD i miejsce w tabeli liderów sezonu 17. Zapoznaj się z regulaminem konkursu i zagłosuj z innymi fanami na naszym forum reality TV. Przeczytaj więcej wiadomości o rozrywce Gold Derby.