Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Apple odchodzi od iTunes na PC dzięki nowym aplikacjom dla Windows

Apple odchodzi od iTunes na PC dzięki nowym aplikacjom dla Windows

Oficjalna premiera Apple Wielbłąd, Muzyka Apple, Urządzenia Apple Aplikacje w systemie Windows w tym tygodniu. Aplikacje zostały pierwotnie udostępnione w wersji zapoznawczej w zeszłym roku, ale firma Apple usunęła flagę podglądu po współpracy z firmą Microsoft nad uruchomieniem aplikacji.

Trzy zastosowania w połączeniu z kompleksowym remontem Aplikacja iCloud dla systemu Windowsma na celu odzwyczajenie użytkowników systemu Windows od polegania na iTunes MacPlotki. Jeśli korzystasz z urządzeń Apple TV, Apple Music i Apple, iTunes jest wymagany tylko do uzyskiwania dostępu do podcastów i książek audio w systemie Windows.

Aplikacja Apple TV w systemie Windows.
Obraz: Jabłko

Aplikacja Apple Music zapewnia dostęp do biblioteki iTunes, a także zakupionych utworów i albumów. Apple TV umożliwia także użytkownikom systemu Windows oglądanie filmów i programów telewizyjnych z biblioteki iTunes wraz z treściami przesyłanymi strumieniowo w ramach subskrypcji. Urządzenia Apple umożliwiają właścicielom komputerów tworzenie kopii zapasowych lub przywracanie danych z iPhone'ów i iPadów, a także synchronizowanie zawartości z tymi urządzeniami.

Microsoft współpracuje z Apple nad aplikacjami i Tak mile widziane Ruszają w tym tygodniu. Firma Microsoft już wcześniej wprowadziła integrację Zdjęć iCloud w systemie Windows, oferując możliwość połączenia biblioteki Zdjęć iCloud bezpośrednio z wbudowaną aplikacją Zdjęcia w systemie Windows 11.

Nowe aplikacje Apple dla systemu Windows są dostępne tylko na tradycyjnych komputerach PC z procesorem x86 i systemem Windows 10 lub Windows 11 i nie ma jeszcze żadnych informacji o wersjach ARM64 dla urządzeń z systemem Windows z procesorem Qualcomm.

READ  Nowy flagowy telefon Honor może być najcieńszym składanym telefonem na świecie w momencie premiery