Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kultowy seryjny morderca niedźwiedź na PS3 dokonuje niespodziewanej śmierci w świetle dziennego anaglifu

Kultowy seryjny morderca niedźwiedź na PS3 dokonuje niespodziewanej śmierci w świetle dziennego anaglifu

Dawno, dawno temu, przez co najmniej kilka tygodni, PlayStation 3 zabijało niegrzeczny Niedźwiedź To było jak największa gra na świecie. Został słabo oceniony i oczywiście szybko został zapomniany, ale otrzymał nowe zadanie w centrum uwagi jako darmowe Zmarł w biały dzień Urok. Te funkcje są trochę jak breloczki, które można dołączyć do postaci jako personalizację, i dlaczego nie chciałbyś przypiąć pluszowej zabawki do swojego ocalałego (lub, w rzeczywistości, zabójczych haczyków) na szczęście?

Magia pojawia się w ramach obchodów piątej rocznicy wydania, a wszystko, co musisz zrobić, to wpisać kod kawałek ciasta W sklepie tytułowym w grze, aby go odblokować. Dostaniesz też magię urodzinowego tortu na swoje kłopoty. Behavior Interactive, twórca Dead by Daylight, dawniej Artificial Mind & Movement, i stworzył gry takie jak Naughty Bear i Bethesda, które opublikowały strzelanki z perspektywy trzeciej osoby mokry.

To sprawiło, że pomyśleliśmy o możliwości dodania buna Niegrzecznego Niedźwiedzia w przyszłości przez zabójcę w ciągu dnia. Obiektywnie rzecz biorąc, zakładamy, że wypchana gra nie pasowałaby dobrze do półrealistycznej estetyki tytułu – ale uważamy, że może działać. W rzeczywistości bylibyśmy zszokowani, gdyby kanadyjski programista nie wykonał przynajmniej prototypu pomysłu w pewnym momencie.

READ  Baldur's Gate: Dark Alliance w końcu otrzymuje port PC