Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Abonenci PS Plus Premium znów są zdezorientowani przez Sony

Abonenci PS Plus Premium znów są zdezorientowani przez Sony

ostatnie miesiące PS Plus Premium Modernizacja Brak jakiejkolwiek logikiA Sony ponownie udowodniło Nie ma pojęcia, co zrobić z najdroższym poziomem subskrypcji. Członkowie, którzy zajmą najwyższy wybór, zostaną „przeprowadzeni” w erze wielu PS3 Pytania i stukot Tytuły od 15 listopada dostępne tylko w chmurze – podczas gdy ci, którzy za nie zapłacili PS Plus Deluxe Dojdziesz do przysiadu.

Jednak prawdziwym zarysowaniem jest włączenie wielu przeprojektowanych Królestwa Serca Tytuły na PS Plus dodatkowy Kategoria. Chociaż jest to świetna wiadomość dla osób z tej konkretnej kategorii, Sony ograniczyło urządzenia odtwarzające PS4, takie jak Zremasterowana Yakuza 3dla PS Plus doskonały W przeszłości opierał się na klasycznych grach. Oczywiście nie jest to pierwszy raz, kiedy wyszła poza swoją głęboko błędną logikę, jak to miało miejsce w zeszłym miesiącu Ostateczna wersja GTA Vice City – Samo Również Remastered – Dodano do PS Plus Extra i Nie PS Plus Premium.

Bojaźliwy? My jestesmy takze! Co gorsza, PS Plus Premium, szczerze mówiąc, zaczyna wyglądać jak oszustwo, bez żadnych nowych dodatków emulowanych w listopadzie. Chociaż wiemy, że Sony uważa, że ​​ten poziom istnieje specjalnie do przesyłania strumieniowego w chmurze, jasne jest, że większość fanów subskrybuje starsze gry. Chociaż cena w końcu nie jest? Wiele Oprócz doskonałego PS Plus Extra przesyłanie strumieniowe gier na PS1 i PSP spowolniło do nagłego i głęboko rozczarowującego zatrzymania.

Był posiadaczem stoiska miesiące W przypadku tych nowych usług subskrypcji i chociaż jesteśmy całkiem zadowoleni z PS Plus Extra, najwyższy poziom zaczyna pozostawiać nas w złym guście.

READ  Podcasty Google zostaną wyłączone. Oto kilka alternatyw