Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Z raportu wynika, że ​​rozkoszuj się 8-calowym ekranem LCD w Switchu 2

Z raportu wynika, że ​​rozkoszuj się 8-calowym ekranem LCD w Switchu 2

Z nowego raportu wynika, że ​​Nintendo Switch 2 będzie wyposażone w 8-calowy ekran LCD.

Bloomberga Według analityka zaznajomionego z łańcuchem dostaw Nintendo ogłosiło dzisiaj, że następna konsola Nintendo będzie miała ekran o największym rozmiarze w historii firmy. Będą to jednak panele LCD zamiast OLED, co pomoże obniżyć koszty.

Dla porównania Switch OLED ma 7-calowy wyświetlacz. Oryginalny model Switcha miał ekran o przekątnej 6,2 cala. Nintendo odmówiło komentarza, gdy skontaktowano się z nim w sprawie raportu.

Wiadomości: Czy Pokemon pokona Palworld?Obejrzyj na YouTube

Nintendo Switch 2 to obecnie jedna z najgorzej strzeżonych tajemnic w branży gier. W zeszłym tygodniu raport GDC ujawnił, że nad projektami na niezapowiedzianą konsolę pracowały setki programistów. W ubiegłym roku Eurogamer poinformował, że możliwości sprzętowe Nintendo Switch 2 zostały zaprezentowane deweloperom latem ubiegłego roku podczas targów Gamescom.

Oficjalnie Nintendo stanowczo zaprzeczyło różnym raportom, które przedstawiają ciągły marsz firmy w kierunku nieuniknionego następcy, Switcha. Obejmowało to zaprzeczenie, jakoby szczegóły Switcha 2 miały zostać udostępnione Activision Blizzard pod koniec 2022 roku – o czym mówił wówczas były prezes firmy Bobby Kotick w e-mailu ujawnionym podczas postępowania sądowego.

Niezależnie od tego, powszechnie oczekuje się, że Nintendo Switch 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Tymczasem Nintendo wciąż ma listę gier na Switcha 1, w tym Princess Peach: Showtime! Oraz porty Luigi's Mansion 2 i Paper Mario: The Thousand Year Door.

READ  Na Yoshi Ride w Super Nintendo World wybuchł pożar, zmuszając park do tymczasowego zamknięcia