Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Listopadowa aktualizacja Saints Row żartowała: „To potwór!”

Saints Row otrzymuje plik wyciekł Nowa aktualizacja, mówi się, że jest „potworem”.

według Centrum korekcyjne Saints RowNowa aktualizacja jest już w drodze w listopadzie i wygląda na to, że doda wiele nowych funkcji.

Twórcy potwierdzili: „Chcielibyśmy również skorzystać z okazji, aby podziękować za cierpliwość podczas przygotowywania tej aktualizacji do wydania”. „Zawiera ponad 200 poprawek i aktualizacji jakości życia, więc jest to bestia!”

Aktualizacja zawiera wiele nowych funkcji, ale najważniejszą z nich jest ulepszona współpraca.

Zgadza się – system współpracy w Saints Row został ulepszony, dzięki czemu łatwiej będzie ci współpracować ze znajomymi i siać chaos w Santo Eliso.

„Współpraca była dla nas priorytetem” – wyjaśniali. „Dużo wysiłku włożono w zapewnienie, że wszystko działa zgodnie z przeznaczeniem – w tym problemy z łącznością, problemami z minimapą i odpowiednim kredytem dla nagród dla graczy. Zabawa ze znajomym w Santo Eliso powinna być płynniejsza w przyszłości!”

Ponadto gracze powinni zauważyć poprawę w wyzwaniach i przedmiotach kolekcjonerskich — będą one teraz prawidłowo śledzone, a wszystkie ukończone wyzwania powinny być przyznawane z mocą wsteczną.

Następna aktualizacja pojawi się później w listopadzie i będzie zawierać:

  • Bardziej zbalansowane starcia bojowe
  • Więcej solucji ukończonych żywych świętych
  • Więcej miejsc na samochody i 7 nowych lokalizacji garażowych
  • Więcej pieszych i policji
  • Łatwiej uciec od poziomów sławy
  • Suwak głosu, aby jeszcze bardziej dostosować swoją postać
  • Dotykowe sprzężenie zwrotne PS5

Wciąż jest wiele innych ulepszeń i dodatków, które dopiero nadejdą, a pełne informacje o łatce zostaną opublikowane wraz z aktualizacją, gdy wejdzie ona w życie pod koniec tego miesiąca.

Recenzja Saints Row podała go na IGN 6/10 i powiedziała: „Jest kilka świetnych momentów fabularnych, a Santo Ileso to rozległy nowy plac zabaw wypełniony zaskakująco starymi i nieinteraktywnymi parkami rozrywki, ale widocznym brakiem nowych pomysłów na rozgrywkę – i częstotliwość, z jaką niektóre z najmniej interesujących są ponownie wykorzystywane. To znaczy, Saints Row bardziej przypomina powtórkę niż właściwy restart. To z pewnością nowy gang Świętych, ale są winni tych samych starych grzechów.

READ  Talking Point: Jakie darmowe gry PS Plus na sierpień 2021 chcesz na PS5 i PS4?

Chcesz przeczytać więcej o Saints Row? Sprawdź każdą personalizację postaci w Saints Row Factory, a także dlaczego każdy sequel Saints Row powinien zostać powtórzony.

Ryan Liston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. możesz to śledzić Świergot.