Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zwroty świątecznej wyprzedaży Nintendo Mega, zdobądź do 60% zniżki na Switch eShop Games (EU)

Zwroty świątecznej wyprzedaży Nintendo Mega, zdobądź do 60% zniżki na Switch eShop Games (EU)

Obraz: Nintendo

To naprawdę jest sezon wakacyjny, ludzie! Nintendo of Europe ogłosiło tegoroczną świąteczną wyprzedaż w eShopie. Od teraz do teraz 29 grudniaMożesz dostać do 60% Wyłącz (lub więcej) setki gier w sklepie internetowym Chcesz więcej późnych godzin biznesowych? A może więcej, żeby zatopić zęby w wakacje?

W tegorocznej sprzedaży jest kilka dużych tytułów – które do tej pory zostały potwierdzone tylko w Europie – jak najnowsza gra Sonic i Nowa przygoda Mario + Rabbids. Dwie gry wydane w ciągu ostatnich dwóch miesięcy!? Oh, Podążać.

Zanim przejdziemy do samych gier, nie zapomnij, że dostajemy 10% zniżki na wszystkie nasze kody do sklepów internetowych w Nintendo Life w ramach naszego Nasza świąteczna wyprzedaż – Po prostu wejdź Boże Narodzenie10 Kiedy płacisz za oszczędności, zanim zaczniesz przeglądać sklep internetowy! Lepiej bądź przygotowany.

Należy pamiętać, że niektóre zewnętrzne linki na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę czytać dalej Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Powrót do sprzedaży w eShopie! Nintendo wybrało kilka najważniejszych atrakcji, które zaostrzą Twój apetyt, a oto one:

To tylko niektóre z tytułów oferowanych obecnie w eShopie. Iść do Strona ofert wakacyjnych Aby sprawdzić wszystkie rekomendacje i przejrzeć cały katalog eShop! Sprzedaż podobna Odbywa się teraz w Ameryce PółnocnejAle to się skończy bardzo szybko!

Nie zapomnij, europejska wyprzedaż kończy się 29 grudnia, więc przeglądaj, kupuj i baw się w te święta!

READ  BioWare zwalnia około 50 pracowników w ramach „transformacji w kierunku bardziej sprawnego i bardziej skoncentrowanego studia”.