Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Epic Games Store rozpoczyna 15 dni darmowych gier z jedną z najwyżej ocenianych gier (na Steamie)

Epic Games Store rozpoczyna 15 dni darmowych gier z jedną z najwyżej ocenianych gier (na Steamie)

Świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store trwa właśnie teraz, a zniżki obejmują 40% zniżki na FIFA 23, 25% zniżki na Spider-Man Remastered i 100% zniżki na nową grę każdego dnia przez następne 15 dni. Każda nowa darmowa gra logiczna będzie ujawniana codziennie o 16:00 GMT / 8:00 PT / 11:00 ET. Pierwszy mecz dzisiaj? Bloons TD6, gra typu tower defense, która ma ponad 200 000 pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Nie mam na myśli Steama z żadnego innego powodu niż to, że jest to przydatne źródło opinii publicznej, przysięgam. Ale w rzeczywistości Bloons TD 6 ma ocenę „bardzo pozytywną” i tak jest 23 miejsce na liście najlepiej ocenianych gier na Steamie. Gram w tę grę od około godziny i chociaż obrona wieży nie jest tak naprawdę moją rzeczą, ma bardziej kreatywny kanał z mocami do odblokowania. Przyjąłbym, że był to prekursor wprowadzenia złowrogich mikrotransakcji, gdyby wszyscy nie lubili tej gry tak bardzo.

Zostało ci około 21 godzin Zdobądź Bloons TD 6 za darmo w Epic Games Store Możesz zachować je na zawsze, gdy tylko zostaną dodane do Twojego konta. Normalnie kosztuje 11 funtów. Po zakończeniu oferty zostanie ujawniony nowy gratis Przez Epic Storefront.

Istnieje kilka innych przyzwoitych rabatów na najnowsze gry dostępne w sprzedaży Epic Games Store, w tym Goat Simulator 3 z 25% rabatem, (nieco podstępne) ponowne uruchomienie Saints Row z 45% rabatem i God Of War z 40% rabatem. Epic Coupons również powracają w tym roku, oferując 25% zniżki na pełne gry, „kiedy wydasz 14,99 USD lub więcej”. Według Epica. Kupony są automatycznie stosowane do koszyków, które spełniają kryteria, a wszystkie kupony tracą ważność, gdy sprzedaż zakończy się 5 stycznia o godzinie 16:00 GMT / 11:00 ET.

READ  Bez dachu debiut Bacallar za 1,5 miliona funtów - najdroższy Bentley w historii