Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ys X: Nordics zapowiedziana na Nintendo Switch w 2023 roku

Ys X: Nordics zapowiedziana na Nintendo Switch w 2023 roku

Zdjęcie: Nihon Falcom Corporation

Mamy kilka nowości, którymi możemy się podzielić z fanami gier RPG. Spółka poinformowała na dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy, które odbyło się dzisiaj w FALCOM Ys X: kraje skandynawskie Pojawi się na Nintendo Switch w Japonii w przyszłym roku (dzięki, Gematsu).

Ys X: Nordic będzie obchodzić 35-lecie serii. W osadzonym na północnym morzu Zatoki Obelia, złożonej z niezliczonych wysp „wielkich i małych”, głównym bohaterem gry jest młody poszukiwacz przygód Adol Christine. Oto kilka dodatkowych PR:

Po zakończeniu swoich przygód w starożytnym królestwie Y, młody poszukiwacz przygód Adol Christine spotyka w tej nowej krainie lud morza znany jako „Normanowie”. kim oni są? A kim są „tchórze”, nieśmiertelne zombie, które atakują ludzi…?

Zastosowano nawet system walki Ys IX: Monstrum Nox Radykalnie odnowiony! Nowy system „Cross Action” pozwala graczowi walczyć za pomocą dwóch trybów w zależności od sytuacji. W szybkim „Trybie Solo” gracz steruje pojedynczą postacią za pomocą automatycznych ataków i wsparcia partnera. W „Trybie mieszanym” gracz może kontrolować serię ruchów obu postaci jednocześnie, aby stawić czoła potężnym wrogom w walce w tę iz powrotem.

oprócz, Ys X: kraje skandynawskie Pozwala po raz pierwszy w serii sterować statkiem. Eksploruj rozległe oceany, korzystając z map morskich jako przewodnika i bierz udział w bitwach morskich z wrogimi statkami w tej nowej funkcji, która dodaje „zabawy przygodowej”, z której słynie seria. Inne nowe systemy obejmują specjalną zdolność „Mana Action”, która znacznie zwiększa stopień swobody na polach iw lochach.

tak
Zdjęcie: Nihon Falcom Corporation

Wraz z tym ogłoszeniem Falcom ogłosił również, że pracuje nad remake’iem HD Ys: The Oath w Felghana. Będzie nosił oficjalny tytuł Memorandum Yassina: Przysięga w takim a takim Premiera na Switchu wiosną przyszłego roku w Japonii.

READ  Reuters twierdzi, że Nintendo Switch 2 ma zostać wydany jeszcze w tym roku

Ta ostateczna wersja gry na PSP z 2010 roku będzie zawierała podkłady głosowe dla bohaterów i scen akcji w grze, zremasterowaną grafikę i dźwięk, możliwość przełączania między grafiką (klasyczną i ulepszoną), wiele ustawień dźwięku oraz tryb wysokiej prędkości i pluskania . Przyjazne funkcje.

Seria Ys pierwotnie rozpoczęła się pod koniec lat 80. wraz z pierwszą grą i od tego czasu doczekała się wielu kontynuacji. Najnowsza pozycja w serii Ys IX: Monstrum Nox Wystartował na Switchu w lipcu ubiegłego roku. Sprawdź naszą recenzję: