Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zmiany w grupie C Mistrzostw Świata: Kto czego potrzebuje, aby zakwalifikować się do 1/8 finału?

Tutaj Sports Mole przygląda się temu, czego potrzebuje każda drużyna, aby zakwalifikować się do 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022.

The Mistrzostwa Świata Faza grupowa jest nadal zakończona przez gorącą rywalizację w grupie C, aby zakończyć, gdy wszystkie cztery drużyny zagrają o 19:00 BST w środę.

Wszystkie cztery drużyny w grupie nadal mają szansę na zakwalifikowanie się do fazy pucharowej w ostatnich meczach fazy grupowej, a trzem zespołom udaje się zająć pierwsze miejsce i uniknąć możliwego pojedynku 1/8 finału z obecnymi posiadaczami Francji.

Polska Z czterema punktami prowadzi do finałowej rundy meczów, Argentyna i Królestwo Arabii Saudyjskiej Po trzy punkty i Meksyk Przed nimi dużo pracy, aby awansować, ponieważ zdobyli tylko jeden punkt w pierwszych dwóch meczach.

tutaj, Kret sportowca Sprawdza, czego potrzebuje każda drużyna, aby zakwalifikować się do 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022.


Polska

© Reutera

Polska jeszcze przed ostatnią kolejką zajmuje dobre miejsce w czołówce grupy C, po zdobyciu czterech punktów dzięki remisowi w meczu otwarcia z Meksykiem i ostatniemu zwycięstwu 2:0 nad Arabią Saudyjską.

Choć los Polski jest w ich rękach, przed nimi jeszcze zadanie awansu ze względu na spotkanie z Argentyną i Lionel Messi W ostatnim meczu dywizji na stadionie 974.

Orły awansują do fazy pucharowej, wygrywając lub remisując z Argentyną, zdobywając wszystkie trzy punkty, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w grupie, chociaż remis wystarczy do pierwszego miejsca, jeśli Arabia Saudyjska nie pokona Meksyku.

Jeśli przegra Polska i Arabia Saudyjska, wygra Meksyk. Robert Lewandowski A jego drużyna odpadnie z rozgrywek, a porażka Polski przy remisie z Arabią Saudyjską oznacza, że ​​oba zespoły zrównają się czterema punktami i musi je dzielić różnica bramek i możliwość strzelenia goli.

Porażka Polski w połączeniu ze zwycięstwem Meksyku oznaczałaby, że te dwie drużyny miałyby na swoim koncie cztery punkty, co oznacza, że ​​powinny być rozdzielone różnicą bramek, co oznacza, że ​​Polska jest obecnie o cztery bramki lepsza.

READ  Drużyna Irlandii do lat 15 gra z polskim zespołem do lat 15 w wieku 11 lat i ponownie w piątek.

Argentyna

Argentyńczyk Lionel Messi świętuje zdobycie pierwszego gola 26 listopada 2022 roku© Reutera

Pomimo wątpliwych występów w pierwszych dwóch meczach, Argentyna ma na swoim koncie trzy punkty, a ich los na mundialu przed meczem z Polską wciąż jest w ich rękach.

Albiceleste wiedzą, że zwycięstwo gwarantuje awans do fazy pucharowej – tak naprawdę trzy punkty wystarczą, aby zająć pierwsze miejsce w grupie, o ile Arabia Saudyjska nie pokona Meksyku dwubramkową przewagą między nimi a Argentyną. w kolumnie różnicy bramek.

Remis dla Argentyny zapewniłby im awans, gdyby Arabia Saudyjska i Meksyk zremisowali, ale punkt był na ich korzyść Lionela ScaloniegoJego ludzie w połączeniu ze zwycięstwem Arabii Saudyjskiej oznaczają, że Argentyna wróci do swojego kraju w środę wieczorem.

Gdyby Meksyk był w stanie pokonać Arabię ​​​​Saudyjską i Argentynę, obie drużyny dzieliłaby różnica bramek, co oznaczałoby, że Meksyk wygrałby czterema wyraźnymi bramkami, aby zakwalifikować się, gdyby Argentyna zremisowała.

Prostszy sposób na zakończenie sprawy Argentyny – gdyby dwukrotni zwycięzcy przegrali z Polską, odpadliby z turnieju, co zapewniłoby Polakom pierwsze miejsce.


Królestwo Arabii Saudyjskiej

Saudyjski Saleh Al-Shehri świętuje zdobycie pierwszego gola z Firasem Al-Buraikanem 22 listopada 2022 r.© Reutera

Historyczne zwycięstwo Arabii Saudyjskiej nad Argentyną dało im szansę awansu do 1/8 finału, mimo przegranej 0:2 z Polską w ostatnim meczu. Herve RenardDrużyna zajmuje trzecie miejsce z trzema punktami, o jeden mniej niż ofiary pierwszego meczu pod względem różnicy bramek.

Zwycięstwo Arabii Saudyjskiej zapewniłoby im awans do fazy pucharowej, z trzema punktami wystarczającymi do zajęcia pierwszego miejsca w grupie, gdyby Argentyna i Polska zremisowali w meczu, a zwycięstwo w połączeniu ze zwycięstwem Argentyny mogłoby zapewnić pierwsze miejsce w przypadku zwycięstwa Arabii Saudyjskiej . Do końca wieczoru różnica bramek byłaby większa.

Remis wystarczyłby Arabii Saudyjskiej, gdyby Polsce udało się pokonać Argentynę, ale jeśli starcie Messiego z Lewandowskim zakończy się remisem, podopieczni Reynarda wypadną z rywalizacji.

Remis z wygraną Arabii Saudyjskiej i Argentyny oznaczałby, że drużyna z Bliskiego Wschodu zrównałaby się punktami z Polską, co oznacza, że ​​powinny być rozdzielone różnicą bramek, w której Polska ma obecnie trzybramkową przewagę.

READ  Rezonans dla Ukrainy | Wiadomości, sport, praca

Porażka z Meksykiem oznaczałaby odpadnięcie Arabii Saudyjskiej z turnieju, niezależnie od wyniku meczu Polska – Argentyna.


Meksyk

Meksykanin Guillermo Ochoa świętuje po obronie rzutu karnego Roberta Lewandowskiego na zdjęciu z 22 listopada 2022 r.© Reutera

Meksyk jest najgorszy w kwalifikacjach do 1/8 finału i jest jedyną drużyną, która oddała swój los w ręce innych, zdobywając jak dotąd tylko jeden punkt w dwóch meczach.

El Tri musi pokonać Arabię ​​​​Saudyjską, aby mieć jakiekolwiek szanse na awans do fazy pucharowej, a Polska wraz z Meksykiem wygra wystarczająco dużo, aby zapewnić sobie drugie miejsce. Gerarda Martinobok.

Jeśli Meksyk wygra, a Argentyna i Polska zremisują, różnica bramek zostanie wykorzystana do rozdzielenia El Tri i Argentyny, przy czym drużyna Messiego ma obecnie trzybramkową przewagę pod tym względem.

Jeśli Argentyna pokona Polskę i wygra Meksyk, różnica bramek ponownie będzie decydującym czynnikiem, który zadecyduje o tym, kto zajmie drugie miejsce z Meksyku i Polski.

Część łupów lub porażka Reynardsa z Arabii Saudyjskiej sprawiłaby, że Meksyk zająłby ostatnie miejsce w grupie i wrócił do siatki po gwizdku w pełnym wymiarze godzin na kultowym stadionie Lusail.

ID: 500845: 1false2false3false: QQ:: from db desktop: LenBod: collect9193: