Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marilyn A. Ziemia 1937-2021 | Wiadomości, sport, praca

Polska – zmarła Marilyn A.. 83-letnia Landel, wcześnie rano w poniedziałek 16 sierpnia 2021 r. w swoim domu.

Marilyn urodziła się 2 grudnia 1937 roku w Youngstown jako córka zmarłego Freda i Barbary Robin Collins.

Marilyn ukończyła w 1955 r. Szkołę Nadreńską i pracowała w American Steel Union Hall w MacDonald jako Kelly’s Girl. W 1973 roku uzyskała stopień pielęgniarstwa w Choffin Career Center i rozpoczęła karierę pielęgniarską w SD Goldberg, MD. Pozostała tam do emerytury doktora Goldberga w 1990 roku. Marilyn kontynuowała pracę w Ohio Heart Institute aż do przejścia na emeryturę w 2002 roku, po 28 latach pielęgniarstwa.

Marilyn uwielbiała spędzać czas z wnukami, czytać i pracować w ogrodzie. Zawsze znajdowała się na zewnątrz, pracując w swoim ogrodzie kwiatowym.

Marilyn była członkiem Zjednoczonego Kościoła Metodystycznego Western Reserve.

Marilyn zostanie zapamiętana za dobre serce, determinację i silną wolę, która sama wychowała dwie córki po śmierci męża Donalda.

Jej mąż Donald Landell, którego poślubiła 12 kwietnia 1958 roku, zmarł 2 lipca 1981 roku.

Marilyn zostawia swoje dwie córki Michelle (Michael) Fleming z Pasadeny, Marilyn i Laurę (James) Kerr z Polski; szwagierka Sandy Collins z Polski; pięcioro wnucząt, Megan (William) Dore, Luke Fleming, Colin (Kelly Cordobell) Brockway, Ali Marie Fleming i Connor (Shenen Sharples) Brockway; oraz dwoje prawnuków, Summer Lane Dore i Nova Ann Bryant.

Oprócz rodziców i męża Marilyn poprzedziła śmierć brata Roberta „Butcha” E. Collinsa.

Przyjaciele zostaną przywitani w czwartek 19 sierpnia 2021 w godzinach 16-19 w Cunningham Baker Funeral Home w Polsce. Uroczystość pogrzebowa na cześć życia Marilyn odbędzie się w piątek 20 sierpnia 2021 r. o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym pod przewodnictwem wielebnego Rossa Adama. Pogrzeb nastąpi na cmentarzu Lake Park.

Rodzina Marilyn pragnie wyrazić szczere uznanie za wspaniałą opiekę personelu Hospicjum Crossroads

READ  Mistrzostwa Świata Polska Piłka ręczna | Sport narodowy

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)