Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zelda: Kingdom Link’s Awakening Armor’s Tears to paliwo koszmaru

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pozwala ubrać Linka w szafę pełną kostiumów i zbroi – ale nic tak niepokojącego jak kostium Linka Przebudzenie.

Puste, niczego nie podejrzewające oczy, błyszczący połysk powierzchni jego maski – wszystko to sprawia, że ​​Link wygląda jak seryjny morderca. (A biorąc pod uwagę to, co niektórzy z was robią z tymi biednymi ludźmi, może to nie jest takie naciągane.)

Jest to oczywiście projekt Linka z nowej wersji klasycznej gry przygodowej Game Boy The Legend of Zelda: Link’s Awakening na Nintendo Switch. Z wyjątkiem tego, że była to część ładnej estetyki gry, Diarama. W Tears of the Kingdom wyższe ciało i szklane oczy Linka nadają mu zupełnie inny wygląd.

22 porady Łzy Królestwa dla początkujących

Jeśli jednak chcesz wyglądać jak rabuś z banku Hylian, masz opcje. Tak, możesz zeskanować amiibo Link’s Awakening do swojej gry, aby mieć szansę na zdobycie części tej kolekcji.

Alternatywnie, wszystkie trzy elementy (spodnie, kurtka, maska) można znaleźć w skrzyniach ze skarbami w samym Hyrule – a poniżej znajduje się film instruktażowy z kanału YouTube 100% Guides, aby pokazać, gdzie.

Gdzie znaleźć ubrania Link’s Awakening w Kingdom’s Tears.

Szeroka gama figurek amiibo Tears of the Kingdom umożliwia szybki dostęp do kostiumów i ekskluzywny dostęp do różnych tkanin spadochronowych. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, zapoznaj się z naszym poradnikiem odblokowywania amiibo Eurogamer: Tears of the Kingdom do gry The Legend of Zelda.

READ  Huawei Watch GT 2e