Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Na PS5 jest teraz darmowa gra w bilard, co nie jest złe

Na PS5 jest teraz darmowa gra w bilard, co nie jest złe

Zdjęcie: Push Square

Niespodziewanie wydana dzisiaj na PS5, Pool Blitz to dobra zjeżdżalnia z ośmioma i dziewięcioma piłkami – i jest darmowa. Oczywiście ta ostatnia opcja dla wielu okaże się zniechęcająca, ponieważ najnowsza odsłona długoletniego dewelopera gier bilardowych, Cherry Pop Games, została zaprojektowana bardzo podobnie do gry mobilnej. Oznacza to, że możesz spodziewać się skrzynek z łupami i dużego skupienia na grze online, z elementami do odblokowania, które zapewniają zwiększenie statystyk.

Konstrukcyjnie jest to bardzo zbliżone do mojego ulubionego smartfona Tenisowe starcie Praktycznie ogranicza plagiat. Istnieje miękki system gacha ze skrzynkami z łupami zawierającymi karty, które zapewniają elementy do odblokowania, w tym wspomniane wcześniej wskazówki. Zbierz ich wystarczającą ilość, a będziesz mógł używać tych przedmiotów w meczach – ale wiąże się z nimi również czas odnowienia, więc być może będziesz musiał przejrzeć swoją kolekcję.

Do udziału w turniejach używana jest waluta w grze. Możesz odzyskać swoją stawkę wraz z nagrodami, które następnie odblokowują bardziej wymagające wydarzenia. Na początkowych etapach gra będzie wyglądać tak, jakbyś grał z prawdziwymi przeciwnikami, ale w rzeczywistości będziesz musiał stawić czoła dość łatwym botom, aby dać ci zastrzyk dopaminy z kilku prostych zwycięstw.

Gra jest jednak naprawdę dobra: jest niewiarygodnie szybka, a fizyka piłki jest doskonała. Gra zasługuje na swój tytuł „błyskawiczny”, ponieważ możesz przejść przez nią w ciągu kilku minut, a oczywiście staje się to o wiele trudniejsze, gdy masz kolejną szansę. Skrzynki z łupami są dołączone do liczników czasu, ale możesz wydać klejnoty, aby natychmiast je odblokować – to taka gra!

Jest teraz darmowa gra w bilard na PS5 i nie jest źle 2
Zdjęcie: Push Square

Znaki stają się naprawdę kreatywne, niektóre udekorowane jak karabiny szturmowe, podczas gdy inne kwitną kwiatami. Istnieje bilet okresowy i inne gubbiny usług na żywo, chociaż do żadnego z nich nie można uzyskać dostępu Sklep PS Jak dotąd, szczerze mówiąc, gra wydaje się trochę zepsuta – pomimo łatki pierwszego dnia. Uważamy, że prawdopodobnie nie powinno to być jeszcze uruchomione, ponieważ żadna z walut mikrotransakcyjnych nie jest obecnie dostępna.

READ  Nintendo zachęca fanów Bayonetty 3 do pozostawania w kontakcie

Jeśli uda ci się ominąć niereagujący interfejs gry i ciężką implementację mechaniki gier mobilnych, uważamy, że może to być uzależniający mały dodatek do biblioteki PS5. Wydaje nam się, że jest to rodzaj tytułu, na który można wskoczyć przez dwie lub trzy minuty i stracić cztery lub pięć godzin. I tak, jeśli jesteś uzależniony, to jesteś prawdopodobnie W końcu rozstaniesz się z kilkoma cennymi monetami!