Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Podsumowanie: Recenzje w Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp

Podsumowanie: Recenzje w Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp

W przeważającej części nie wydajemy się być odosobnieni w naszym pozytywnym nastawieniu. Zagłębmy się w to, co powiedzieli inni krytycy.

Rozpoczął ją od najwyższego możliwego uwielbienia, Taktyka kieszonkowa Dał grze doskonałe 10/10, stwierdzając, że nowa grafika i dodane funkcje dopracowały oryginały do ​​pierwszorzędnej formy.

Krótko mówiąc, Re-Boot Camp to urzekające arcydzieło w gatunku strategii i właśnie tego chciałem od tej nowej wersji Advance Wars.

Gra detektywistyczna Podobnie pozytywna była w nieco niższej recenzji 8,5 / 10. Port uznał podstawową mechanikę taktyczną za świetną, a pakiet poprawił się dopiero w drugiej grze, ale przydałaby się inna funkcja przewijania.

Każda walka to pełna napięcia mieszanka sprytnego planowania i dzikiej improwizacji, w której zwycięstwo wydaje się w pełni zasłużone – nawet jeśli ledwo udaje ci się oczyścić cel.

VGC przyznał grze 4/5, chwaląc prostotę przeniesioną z oryginałów GBA, ale zauważając, że AI przeciwnika czuło się dzisiaj, że jej brakuje.

Nowy Wayforward to wreszcie hojny pakiet, który przypomina list miłosny do jednej z najbardziej pamiętnych gier strategicznych wszechczasów.

Nie podając oficjalnego numeru wersji, Eurogamer Była również pozytywnie nastawiona do wrażeń z gry. Port uzupełniał fajną i zabawną rozgrywkę bitewną, ale jego ton był nieco odpychający w świetle zachodzących wydarzeń.

To hojna, elegancka i skuteczna gra taktyczna, która wciąż bardzo mi się podoba, taka, przy której wciąż mógłbym marnować godziny, a także taka, która, jeśli spojrzysz wstecz, doskonale pozwala ci zdać sobie sprawę, że robisz wiele brzydkich rzeczy pod krzykliwą fasadą.

bardzo podobnie, żebrowany Zauważyła, jak trudno jest dziś grom nabrać pogodnego tonu, choć pochwaliła też zaktualizowaną oprawę graficzną i ilość zawartości w pakiecie.

Dla nowicjuszy zawiera ogromną ilość treści; Dla powracających fanów Advance Wars jest to bardzo dopracowany sposób na odtworzenie dziesiątek znanych scenariuszy.

nieznacznie niższy w skali recenzji, witryna gry Nagrodziłem Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp 7/10, chwaląc dodanie lokalnego trybu dla wielu graczy, ale stwierdzając, że pierwsza gra trochę się starzeje w 2023 roku.

To, co sprawia, że ​​Advance Wars 1 + 2: Re-Boot Camp jest dziś ekscytującą perspektywą, to to samo, co sprawiło, że gry były atrakcyjne, gdy zostały wydane po raz pierwszy: zabawna, przyjazna strategiczna rozgrywka zbudowana na solidnych podstawach.


Przeczytaj naszą pełną recenzję, sprawdzając powyższy artykuł.

READ  Teleobiektyw Samsung Galaxy S24 Ultra ma zmienne powiększenie i optykę Gen4

Wybieracie się do Advance Wars jeszcze w tym tygodniu? Zjedź czołgiem do komentarzy i daj nam znać.