Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź: Meksyk vs Polska – prognozy, aktualności drużynowe, składy

Zapowiedź: Meksyk vs Polska – prognozy, aktualności drużynowe, składy

SportsMall przedstawia wtorkowe starcie Pucharu Świata pomiędzy Meksykiem a Polską, w tym prognozy, wiadomości o drużynach i możliwe składy.

Meksyk Weź to Polska w kluczowym spotkaniu w grupie C we wtorek.

Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 GMT w Doha w Katarze na stadionie 974, pierwszym tymczasowym stadionie. Mistrzostwa Świata Historia, zbudowana z 974 kontenerów transportowych pochodzących z recyklingu.


Zapowiedź konkursu

© Reutera

Meksyk występuje po raz ósmy z rzędu w Pucharze Świata, odpadając w ostatnich 16 etapach w każdym z ostatnich siedmiu zgłoszeń.

Były szef i zawodnik Argentyny Gerarda Martino Kierujący El Tri od stycznia 2019 roku ma za zadanie przerwać ten cykl w Katarze.

60-latek, który spędził jeden sezon w Barcelonie, zanim podjął pracę w Argentynie w 2014 roku, poprowadził Meksyk do ósmego zwycięstwa w Złotym Pucharze w 2019 roku, pokonując Stany Zjednoczone w finale, zanim Amerykanie zemścili się dwa lata później. .

Miejsce Meksyku na Mistrzostwach Świata zostało osiągnięte dzięki wygranej 2:0 z Salwadorem w finale. Meksykanie zrównali się punktami z Kanadą w eliminacjach CONCACAF i mieli trzy punkty przewagi nad Kostaryką w barażach. punkt.

Dopiero okaże się, czy mają talent, aby awansować do finałowej ósemki po raz pierwszy od 1986 roku, kiedy byli gospodarzami turnieju, ale zbliżający się mecz z Polską jest kluczowy dla awansu z grupy C.

Robert Lewandowski świętuje po meczu 25 września 2022 roku© Reutera

Tymczasem Polska dąży do wyjścia poza fazę grupową po raz pierwszy od Meksyku w 1986 roku, a ich pierwszy mecz z tym krajem jest kluczowy, ponieważ Argentyna, która jest drugim faworytem, ​​również jest w swojej grupie.

Orły przegrały z pierwszą przeszkodą w każdym z trzech ostatnich występów na Mistrzostwach Świata w 2002, 2006 i 2018 roku – wygrywając jedną i przegrywając dwie z tych edycji – nie zajmując trzeciego miejsca w 1974 i 1982 roku.

Były trener Legii Warszawa Czesława Michniewicza Mianowany na trenera na początku tego roku, niemal natychmiast stał się bohaterem, prowadząc Polaków do wygranej 2:0 ze Szwecją w eliminacjach do Kataru.

READ  Wreszcie recesja przeciwko najgorszemu rządowi w Europie Wschodniej

Jak to często bywa w ostatniej dekadzie, ich nadzieje na dobry występ w dużym turnieju zależą w dużej mierze od formy ich legendarnych faworytów. Robert LewandowskiNie strzelili jeszcze gola na mundialu po tym, jak nie wygrali we wszystkich trzech meczach rozegranych w 2018 roku.

34-latek będzie zdeterminowany, aby naprawić ten niechciany rekord w meczu z Meksykiem we wtorek i może dać swojemu krajowi pozycję kierowcy w walce o drugie miejsce w grupie C.

Forma Meksyku (wszystkie mecze):

Polska format (wszystkie mecze):


Wiadomości grupowe

Raul Jimenez dla Meksyku w czerwcu 2022 r© Reutera

Gwiazda Striker Raula JimenezaStrzelec 29 bramek dla Meksyku pojawił się po raz pierwszy od prawie trzech miesięcy, kiedy wszedł z ławki rezerwowych w środowym meczu towarzyskim Meksyku ze Szwecją 1:2.

31-latek, który nie grał w Wolverhampton Wanderers od sierpnia z powodu trwającego problemu z pachwiną, ma poważne wątpliwości co do miejsca w wyjściowej jedenastce przeciwko Polsce we wtorek.

Henryk Marcin Jimenez jest gotowy, aby poprowadzić linię, jeśli tylko zostanie uznany za wystarczająco dobrego na ławkę Jezus to Korona Wycofał się z całego turnieju z powodu kontuzji kostki.

Tymczasem Polska patrzyła Bartłomiej Dragowski, Jacka Koralskiego I Adama Buksa Wycofać się ze swojego zespołu z powodu kontuzji.

Lewandowski był niewykorzystanym rezerwowym podczas towarzyskiego meczu swojego kraju z Chile 1:0 w środę.

Aston Villa Krowa gotówkaDebiutujący na arenie międzynarodowej rok temu, po ubieganiu się o polski paszport dzięki przodkom swojej matki, będzie musiał pozbyć się problemu z barkiem, aby się zakwalifikować, ale na prawym obrońcy czeka go duża konkurencja.

Meksyk Możliwy wyjściowy skład:
Ochoa; Sanchez, Montes, Moreno, Gallardo; Alvarez, Herrera, Guardado; Lozano, Martin, Vega

Prawdopodobny skład wyjściowy reprezentacji Polski:
Szczęsny; Bednarek, Glick, Kiwier; Bereczyński, Grichowiak, Zieliński, Szymański, Zalewski; Świderski, Lewandowski

READ  Rynek warstw kontaktowych w Polsce

SM słowa zielone tło

Mówimy: Meksyk 1-1 Polska

Poza oczywistym gwiazdorskim napastnikiem prowadzącym linię dla Polski, niewiele dzieli te dwa narody.

Obie drużyny będą świadome znaczenia tego meczu dla awansu do fazy grupowej i mogą obawiać się jej przegranej, więc możemy sobie wyobrazić podział łupów.

Aby zapoznać się z analizą najbardziej prawdopodobnych wyników, wyników i innych informacji dotyczących tego meczu, kliknij tutaj.


Ważna uwaga

Nasi doświadczeni partnerzy typu typerzy Sporida.com Ten mecz jest przewidywany poniżej 2,5 gola. Kliknij tutaj Dowiedz się, co jeszcze przewidują dla tej gry, i poznaj ich wypróbowane i przetestowane wskazówki dotyczące piłki nożnej.2.5 Pod: Dane


ID:500141:1false2false3false:QQ:: z pulpitu db :LenBod:collect11811:

Podglądy przez e-mail

Kliknij tutaj, aby uzyskać Kret gryCodzienny e-mail z zapowiedziami i prognozami dla każdej ważnej gry!