Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

DP Poland plc upada po odnotowaniu wysokich strat

() Przychody wzrosły o 7% do 15 mln m, podczas gdy całoroczne straty bazowe wzrosły o 96% do 80 mln m i spadły o 12% do 8,75p.

Właściciel Pizzy Domino ze względu na wysokie koszty, wady i koszty przed otwarciem.

W ciągu pięciu miesięcy do 31 maja, pomimo zwiększonej liczby dostaw i sprzedaży na wynos, działalność Dine nadal podlegała ograniczeniom związanym z COVID-19.

W innym miejscu Tesco spadło o 2% do 225,50p po odnotowaniu gwałtownego spowolnienia wzrostu bazowego.

To znacznie lepiej niż wzrost sprzedaży o 0,8% powyżej oczekiwań rynkowych.

Analitycy spodziewają się, że szczyt sprzedaży artykułów spożywczych skurczy się o 1% w ciągu trzech miesięcy, w przeciwieństwie do niektórych prób na początku roku.

9.35: Początkowy wzrost popularności oprogramowania SmartSpace po nowym międzynarodowym porozumieniu

() W piątek wcześnie wstał, wzrastając o 9% do 167,5 pensów dzięki nowej międzynarodowej umowie z klientem z grupą kategorii.

Dostawca oprogramowania dla inteligentnych budynków i pomieszczeń biznesowych początkowo rozszerzy swoje rozwiązania do 150 lokalizacji z lokalizacjami 200 linii lotniczych na całym świecie.

Grupa notowana na AIM powiedziała, że ​​transakcja stanowi „znaczący kamień milowy” w ewolucji możliwości sprzedaży SmartSpace na SwipOn, ponieważ koncentruje się na dużych klientach, którzy są obecni na całym świecie w wielu lokalizacjach.

Gdzie indziej PLC () zapłacił bankowi zwrot ze sprzedaży dwóch swoich inwestycji, po zaksięgowaniu dużego zysku w wysokości 46,24 pensów.

Zespół jest wyposażony w systemy monitorowania farmy Form 2 i zdalnego monitorowania, a teraz koncentruje się na pięciu strategicznych inwestycjach, w tym w 100% renomowanej firmie Baritech, która współpracuje z University of Sheffield w celu opracowania szybkich testów w celu identyfikacji nowotworów i patogenów, w tym wirusów, takich jak wirus koronowy . (COVID-19) i chorób takich jak choroba Alzheimera.

Notowana na AIM spółka miała na koniec marca 2021 r. zysk przed opodatkowaniem w wysokości 14,2 mln USD (strata 75: 75575,000).

READ  Polska odpadła po chybionym w ostatniej sekundzie bramce z gry | Wiadomości, sport, praca