Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapomniany tryb Fortnite osiąga najwyższy poziom w historii w Season OG

Zapomniany tryb Fortnite osiąga najwyższy poziom w historii w Season OG

Oryginalny tryb Fortnite Save the World powrócił od czasu premiery Season OG i okazał się ogromnym sukcesem Największa liczba graczy w historii Z prawie 50 000 jednoczesnych graczy.

Fortnite wypuściło swój darmowy tryb wieloosobowy Battle Royale 26 września 2017 roku i szybko podbił świat.

Jednak faktyczny debiut gry miał miejsce 25 lipca 2017 roku i zamiast tego była to wersja dla jednego gracza o nazwie Uratuj świat. Zadaniem graczy było walka z falami „łusek” przypominających zombie po tym, jak wynikająca z nich burza zniszczyła 98% ludzkości.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Wielu graczy OG może pamiętać jej istnienie, ale wraz z wprowadzeniem Battle Royale, które stało się jedną z największych gier wszechczasów, szybko straciła ona jakiekolwiek pozory popularności w porównaniu.

Zamiast tego pozostawiono go jako płatny dodatek do Fortnite. W całej swojej historii gra nigdy nie była na poziomie swojego odpowiednika w trybie Battle Royale ani nie była jeszcze bardziej faworyzowana przez późniejsze dodatki do trybów kreatywnych i rywalizacji.

Teraz, wraz z aktualizacją Season OG Chapter 4, gra wzniosła się na nowy poziom, bijąc rekordy graczy od czasu jej debiutu w Discovery.

Zarejestruj się w Dexerto za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Artykuł kontynuowany po reklamie

Fortnite Ratowanie Świata z największą liczbą graczy w historii

według Fortnite.GGAkcja Ratowanie Świata osiągnęła najwyższy poziom w historii – 49 273 graczy jednocześnie.

W porównaniu z zeszłym miesiącem liczba graczy wzrosła o około 20 000, a w październiku 2023 r. osiągnęła szczyt wynoszący zaledwie 29 644. Liczba graczy w tym trybie utrzymuje się na tym poziomie od czasu dodania go do karty Odkrywanie i można śledzić dane.

Ogromny napływ graczy można przypisać rekordowemu sukcesowi Fortnite Season OG. Ponad 44 miliony ludzi grających w Fortnite w ciągu zaledwie jednego dnia doprowadziło do napływu nowych i powracających graczy do trybu dla jednego gracza.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Oprócz tego gracze korzystali z tego trybu, aby szybko gromadzić XP i zdobywać darmowe V-dolce, wykonując różne poziomy i misje w ramach trybu gry.

Choć fani od wielu lat oczekiwali, że gra będzie darmowa, aby samemu zagrać w Ratowanie Świata, trzeba będzie ją kupić. Pakiet Ratuj Świat W sklepie Epic Games.