Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Xbox potwierdza swoją kolejną ofertę, obejmującą Alan Wake 2, Like a Dragon: Infinite Wealth i nie tylko

Xbox potwierdza swoją kolejną ofertę, obejmującą Alan Wake 2, Like a Dragon: Infinite Wealth i nie tylko

Co musisz wiedzieć

  • Kolejnym cyfrowym wydarzeniem prezentacyjnym Xbox jest Xbox Partner Preview, przeznaczony dla zewnętrznych studiów i partnerów Xbox.
  • Zwiastun będzie trwał około 30 minut i będzie zawierał zwiastuny oraz nagrania z rozgrywki z wielu gier.
  • Znajdą się tam perełki niezależne, nadchodzące gry z subskrypcji Xbox Game Pass oraz wyczekiwane tytuły na konsole Xbox i komputery PC z systemem Windows.
  • Obejmuje to spojrzenie na Alan Wake 2, Like a Dragon: Infinite Wealth, Dungeons of Hinterberg, Ark: Survival Ascend i nie tylko.

Nie minęło dużo czasu od ostatniego dużego cyfrowego debiutu Xboxa podczas Tokyo Game Show 2023, ale firma już przechodzi do kolejnej wielkiej rzeczy. W poniedziałek Xbox ogłosił Xbox Partner Preview, nowy format programu nadawanego przez dwa dni, który skupi się na ekscytujących, nadchodzących projektach od zewnętrznych studiów i partnerów Xbox.

Zostanie uruchomiona wersja zapoznawcza partnerów Xbox środa, 25 października 2023 r., 10:00 PT / 13:00 ET / 18:00 PT. Pokaz potrwa około trzydziestu minut, podczas którego widzowie mogą spodziewać się zupełnie nowych zwiastunów i materiałów z rozgrywki. Xbox potwierdził, że zobaczymy gry niezależne tworzone przez mniejsze zespoły, więcej dodatków do Xbox i PC Game Pass oraz nowe aktualizacje ekscytujących tytułów na konsole Xbox i komputery PC z systemem Windows od studiów takich jak Remedy Entertainment, Ryu Ga Gotoku Studio i Studio Wildcard.