Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sklepy internetowe 3DS i Wii U zbliżają się do końca gry, ponieważ Nintendo podaje datę zamknięcia

Sklepy internetowe 3DS i Wii U zbliżają się do końca gry, ponieważ Nintendo podaje datę zamknięcia

Zdjęcie: Nintendo Live / Damian McFerran

Od kilku miesięcy wiadomo, że akta Sklepy internetowe Wii U i 3DS zostaną zamknięte na stałe w marcu 2023 r.. Oznacza to oczywiście, że nie będziesz mógł kupować nowych gier cyfrowych ani DLC w żadnym sklepie, Spowodowało to ogromną reakcję społeczności graczy.

Nintendo podało teraz dokładną datę zamknięcia eShops Wii U i 3DS: 28 marca 2023. Więc to wszystko, ludzie. Lepiej uporządkować swoje sprawy i upewnić się, że przed zamknięciem kupisz i pobierzesz wszystko, co chcesz mieć, ponieważ możesz być absolutnie pewien, że ceny spakowanych gier wzrosną po marcu.

Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na koncie eShop, aby wydać je na gry, zanim znikną, możesz obecnie skorzystać z 10% zniżki na kupony o wartości 50 USD w naszym sklepie. Przejdź do poniższego linku i wprowadź kod zaoszczędź 10 Przy kasie (tylko USA).

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

Nintendo dało jasno do zrozumienia, że ​​po dacie zamknięcia w dającej się przewidzieć przyszłości nadal będzie można pobierać gry zakupione w każdym sklepie internetowym, co naszym zdaniem jest dobrą wiadomością. Otrzymasz również aktualizacje oprogramowania i będziesz mógł grać online w kompatybilnych grach (Chociaż jeśli Ubisoft ma coś do powiedzenia, wiele z tych rzeczy zostanie również wycofanych z trybu offline.).

Ponadto Nintendo potwierdziło, że sprzedaż Ogień Godło Losu Wygaśnie miesiąc wcześniej, 28 lutego. Możesz przeczytać więcej informacji o jego przyczynach tutaj.

Dogłębna lektura:

Jakie gry planujesz kupić przed zamknięciem Wii U i 3DS eShop? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

READ  Wygląda na to, że kontynuacja PC Building Simulator wciąż jest w budowie