Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Magic Eraser pokazuje nową sztuczkę przed premierą Google Pixel 6a

Magic Eraser pokazuje nową sztuczkę przed premierą Google Pixel 6a

Każdego roku Google wprowadza znaczące ulepszenia i ulepszenia swojej platformy Android. W tym roku nie było inaczej i oczekiwania wobec niego są wysokie Androida 13. Choć główną gwiazdą pokazu jest system operacyjny Android, jego drobne elementy są również bardzo ważne. W zeszłym roku Google zaprezentowało Magic Eraser. W tym roku firma rozszerza swoje możliwości, umożliwiając użytkownikom zmianę koloru natrętnych obiektów.

Jeśli nie znasz magiczna gumka-Pozwala na usuwanie niechcianych obiektów ze zdjęć. Za to, co jest warte, działa dobrze. Ale nikt nie spoczywa na laurach, w tym roku Google ulepszyło Magic Eraser, dając mu możliwość zmiany kolorów obiektów na zdjęciach. Jak to pomaga? Na przykład, jeśli masz cichy obraz, ale na obrazie jest również jasny obiekt, możesz dostosować kolor tego obiektu, aby lepiej pasował do kolorów otoczenia. Więc zamiast usuwać ten obiekt, możesz zachować go na obrazie, ale lepiej go zmieszać.

Chociaż funkcja ta nie została jeszcze wprowadzona na telefony komórkowe, Mishaal Rahman przyjrzał się jej wcześniej i podzielił się swoimi przemyśleniami. W większości przypadków wygląda dobrze w tym ograniczonym teście. Rahman jest w stanie z powodzeniem podświetlić niebieskie siedzenia w prawym dolnym rogu i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki Magic Eraser zmienia jasnoniebieski kolor na piaskowy, który pasuje do otaczającej roślinności.

Pixel 6 i Pixel 6 Pro firmy Google niedawno trafiły do ​​sprzedaży w niewiarygodnych cenach Amazon Prime Day. Niestety te ceny nie są już dostępne, ale dostajemy Google Pixel 6a, który wkrótce dotrze. Google Pixel 6a pojawi się 21 lipca i będzie kosztował 449 USD. Pixel 6a będzie dostępny w trzech kolorach: grafitowym, szałwiowym i kredowym. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz kupić telefon poniżej.

READ  Chris Avellone otrzymał siedmiocyfrową zapłatę po zaspokojeniu roszczeń związanych z molestowaniem seksualnym

    Pixel 6a to najnowszy dodatek Google do rodziny Pixel, oferujący zaawansowane funkcje w przystępnej cenie.


źródło: Miszaal Rahman (Świergot)