Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wygląda na to, że błąd pobierania PS5 został naprawiony po wielu godzinach problemów z PSN

Wygląda na to, że błąd pobierania PS5 został naprawiony po wielu godzinach problemów z PSN

Aktualizacja 2: Wydaje się, że błąd pobierania, z którym borykali się gracze PS5 przez większą część dnia, został naprawiony. Według naszych statystyk problem występował przez około pięć do sześciu godzin, zanim został rozwiązany. Mam nadzieję, że od teraz wszystko będzie stabilnie.


aktualizować: Firma Sony poinformowała o problemie z pobieraniem plików na PS5 na swojej oficjalnej stronie statystyk usługi PSN.

Notatka dotycząca tej sytuacji brzmi: „Możesz mieć trudności z uzyskaniem produktów w PlayStation Store. Pracujemy nad jak najszybszym rozwiązaniem problemu. Dziękujemy za cierpliwość”.

Jeszcze raz miejmy nadzieję, że problem ten zostanie rozwiązany raczej wcześniej niż później! Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz w naszym oryginalnym artykule poniżej.


Oryginalna historia: Gracze na PS5 doświadczają czegoś, co wydaje się być powszechnymi błędami pobierania. W Internecie obserwujemy coraz większą liczbę raportów na ten temat, a w ciągu ostatnich kilku godzin sami zetknęliśmy się z tym problemem. Krótko mówiąc, uniemożliwia ludziom pobieranie czegokolwiek na konsolę – gier, aktualizacji i wszystkiego innego.

Kod błędu, z którym zdaje się spotykać większość ludzi, to CE-107982-7, który po wprowadzeniu do bazy danych kodów błędów PlayStation wyświetla szereg problemów związanych z PS4, które wskazują, że upłynął limit czasu połączenia sieciowego. Hmmm.

Można śmiało założyć, że tego rodzaju problemy z PSN należy rozwiązać raczej wcześniej niż później. Sony nie skomentowało jeszcze tej sytuacji, ale z pewnością zaktualizujemy ten artykuł w ten sam sposób.

Czy napotkałeś ten błąd PS5? Prześlij nam raport o stanie w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Listy przebojów w Wielkiej Brytanii: Minecraft Legends wyprzedaje Gangbusters na Switchu