Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

EKSKLUZYWNIE – Oryginalna mapa Call of Duty Warzone „Verdansk” powróci w 2024 roku

EKSKLUZYWNIE – Oryginalna mapa Call of Duty Warzone „Verdansk” powróci w 2024 roku

Jak dowiedział się Insider Gaming, oryginalna mapa Warzone, Verdansk, powróci pod koniec 2024 roku.

Chociaż szczegóły dotyczące dokładnej daty premiery mapy nadal nie są jasne, przyjmuje się, że bieżący plan zakłada zgodność z tradycyjnym harmonogramem wydawania „głównej mapy” Warzone i powrót Verdansk w ramach pierwszego sezonu Black Ops Gulf War.

Jeśli Call of Duty utrzyma swój roczny trend premier na przełomie października i listopada, sugeruje to, że Verdansk powróci w grudniu 2024 r.

Fani Call of Duty będą świadomi, że mapa Verdansk przeszła wiele zmian od czasu jej pierwotnej wersji i ogólnie rzecz biorąc, zaobserwowano poważne zmiany w „sezonach” zawartości. Ze względu na ciągły rozwój nie jest jasne, na jakim sezonie będzie oparta mapa. Jedno ze źródeł podało, że będzie to „ulubiony sezon fanów”, ale dokładne szczegóły są niejasne.

W listopadzie 2023 r. Zgłoszono Centrum Windows Tegoroczne Call of Duty będzie oparte na wojnie w Zatoce Perskiej, a Insider Gaming potwierdza raport i rozumie, że roboczy tytuł gry to Call of Duty: Black Ops Gulf War.

W raporcie wyjaśniono również, że Activision może przyjąć nieco inne podejście do tegorocznego tytułu, ponieważ firma rozważa bardziej motywacyjne premie za zamówienia w przedsprzedaży. Jedną z obecnie rozważanych premii za zamówienie w przedsprzedaży jest pomysł tygodniowego wcześniejszego dostępu do trybu Zombie zamiast tygodniowego wcześniejszego dostępu do kampanii, jaki widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat.

Po tych doniesieniach konto Call of Duty na Twitterze zostało upublicznione Charliego Intela Ujawniono, że Gulf War będzie pierwszą grą Call of Duty, która będzie miała czteroletni cykl rozwoju. Od powstania serii ponad dwie dekady temu, tytuły Call of Duty powstawały w ciągu od 16 miesięcy (Call of Duty: Modern Warfare III) do trzech lat.

READ  Spadające gwiazdy: Rosjanie pokonali USA w wyścigu o pierwszy film nakręcony w kosmosie | Międzynarodowa Stacja Kosmiczna

Nie możecie się doczekać powrotu Verdansk? Daj nam znać w komentarzach poniżej.


Aby uzyskać więcej informacji o Insider Gaming, sprawdź nasze ekskluzywne informacje na temat nowej gry RPG akcji od Xbox i Wu-Tang Clan.