Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wydarzenie Galaxy S23 Unpacked zaplanowano na początek lutego

Ostatnia aktualizacja: 28 listopada 2022 o 11:25 UTC + 01:00

Wszystkie oczy zwrócone są teraz na premierę nadchodzącego flagowego smartfona Samsunga. Krążyły już niezliczone plotki i doniesienia nt Galaktyka S23 seria. Premiera była już spodziewana na początku 2023 roku. Teraz nowy raport zawiera dodatkowe informacje.

Samsung podobno zorganizuje w pełni rozpakowaną galę Galaxy S23 w San Francisco. Będzie to pierwsze takie wydarzenie, które zostało zawieszone z powodu pandemii.

Samsung może przywrócić swoje osobiste wydarzenia Unpacked

koreańskie media raportyPowołując się na dyrektora Samsung Electronics znającego się na tej sprawie, wydarzenie Samsung Galaxy S23 Unpacked odbędzie się na początku lutego 2023 r. Podobnie jak poprzednie, wydarzenie to odbędzie się w San Francisco. Najnowszy full unpacked event od Samsunga To było dla serii Galaxy S20 w San Francisco.

Źródło nie podaje dokładnej daty, ale inne lokalne doniesienia wspominają, że wydarzenie może mieć miejsce w pierwszym tygodniu lutego. Temu Seria Galaxy S22 została zaprezentowana 9 lutego 2022 rokunie wykraczając poza sferę możliwości uruchomienia jego następcy w deklarowanych ramach czasowych.

Samsung zwrócił się do wirtualnych wydarzeń Unpacked po wybuchu pandemii w 2020 roku. Od tego czasu organizuje online premiery swoich nowych flagowców Galaxy S i Galaxy Z. Firma przeprowadziła kilka osobistych eksperymentów dla Galaxy Z Fold 4 i Galaxy Z Flip 4 W tym roku jednak jeszcze nie powrócił do pełnych, osobistych wydarzeń Unpacked. Ponieważ ograniczenia dotyczące podróży i wydarzeń nie stanowią już problemu, nadszedł czas, aby firma Samsung wznowiła swoje wspaniałe wydarzenia związane z wprowadzaniem produktów na rynek.

Kilka innych raportów wskazuje, że cena Galaxy S23 może być wyższa niż jego poprzednika ze względu na presję inflacyjną. Czy okaże się to prawdą, okaże się. Często słyszymy plotki o podwyżkach cen nowych flagowych telefonów Samsunga przed ich premierą, więc te doniesienia są całkiem normalne.

READ  Xfce 4.18 wygląda ekscytująco — sprawdź jego najlepsze nowe funkcje