Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zapowiedź gier PlayStation Plus na grudzień 2022 r

Zapowiedź gier PlayStation Plus na grudzień 2022 r

Sony ogłosiło, że gry PlayStation Plus z grudnia 2022 r. to Mass Effect: Legendary Edition (PS4), Biomutant (PS4 i PS5) oraz Divine Knockout: Founder’s Edition (PS4 i PS5).

Jak ujawniono na Blog PlayStationWszystkie trzy gry zostaną udostępnione bez dodatkowych opłat wszystkim subskrybentom PlayStation Plus 6 grudnia.

Mass Effect: Legendary Edition zmienia zestaw trzech gier w cięższą piątkę, ponieważ zawiera zremasterowane wersje wszystkich trzech oryginalnych gier Mass Effect. Powszechnie uważana za jedną z najlepszych gier RPG wszechczasów, ta klasyczna gra science-fiction przedstawia historię komandora Shepparda, który wyrusza na kilka misji kończących galaktykę.

W naszej recenzji 9/10 tego, co nazwaliśmy najlepszym z całej gamy, IGN powiedział: „Legendarna edycja Mass Effect 2 aktualizuje grafikę do niemal współczesnych standardów i pozwala nam zanurzyć się w najlepszej rozgrywce w epickiej trylogii RPG BioWare. jeszcze raz.”

Biomutant to kolejna gra RPG, tym razem osadzona w postapokaliptycznym świecie fantasy wypełnionym kung fu. Gracze mogą łączyć walkę wręcz, strzelanie i mutanty, starając się ocalić (lub zniszczyć) swoją złożoną planetę.

IGN powiedział, że jest to „w porządku” w naszej recenzji, dodając, że: „Biomutant ma wiele elementów budulcowych gier RPG na poddaszu, ale jego szablonowe podejście do celów i zagadek zaczyna wydawać się powtarzalne dość wcześnie”.

Wreszcie Divine Knockout: Founder’s Edition uruchamia się bezpośrednio w PlayStation Plus. W tym kolorowym wojowniku z perspektywy trzeciej osoby gracze przejmują boskie moce, wcielając się w Herkulesa, Thora i nie tylko. Dostępne są różne tryby, w tym tryby jeden na jeden, dwa na dwa i trzy na trzy, a także funkcje dla wielu graczy.

Wszystkie trzy gry będą dostępne bez dodatkowych opłat do 2 stycznia, a gry z zeszłego miesiąca — Nioh 2, LEGO Harry Potter Collection i Heavenly Bodies — ukażą się 5 grudnia.

READ  Barman ujawnia, jak wyrównać koktajle w domu za pomocą super prostej sztuczki

Sony nie ogłosiło pojawienia się nowych gier w swoich droższych usługach, ale możesz sprawdzić nasze zaktualizowane listy wszystkich katalogów gier PS Plus Premium i katalogu klasycznych gier PlayStation Plus na liście odtwarzania IGN. Możesz korzystać z tych list, aby planować kolejne gry, tworzyć niestandardowe listy ulubionych i śledzić swoje zaległości.

Ryan Dinsdale jest niezależnym dziennikarzem IGN i brytyjskim redaktorem wiadomości. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.