Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekły kolory Samsunga Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra

Wyciekły kolory Samsunga Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra

Mówi się, że Samsung zaprezentuje Galaxy S23, S23+ i S23 Ultra na imprezie 1 lutego. A gdy zbliżamy się do tej daty, coraz więcej szczegółów na temat urządzeń zaczyna wyciekać. Dzisiaj otrzymaliśmy informacje o charakterystycznym kolorze każdego modelu.

Kolor podpisu to kolor, który będzie najczęściej pojawiał się we wszystkich Twoich materiałach promocyjnych i marketingowych. Każdy rok jest nowy, aby zachować świeżość, a w 2023 roku charakterystycznym kolorem Galaxy S23 będzie jasnozłoty/różowozłoty. Galaxy S23+ zmieni kolor na różowy, a charakterystyczny kolor S23 Ultra zmieni kolor na zielony.

Tak więc w oficjalnych fotosach prasowych tej trójki spodziewaj się zobaczyć ich w tych specyficznych odcieniach. Oczywiście Samsung będzie sprzedawał je w niezliczonych innych kolorach – tylko te, które się wyróżniają. Oczywiście, jeśli ta plotka się potwierdzi. Mamy tylko kilka krótkich tygodni, zanim dowiemy się tego na pewno.

Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, trio S23 będzie miało podobny język projektowania do Galaxy S22 Ultra, z osobnymi pierścieniami dla wszystkich tylnych kamer i sygnalizacją między Ultra a pozostałymi dwoma ujednoliconymi rok później, kiedy zostały zróżnicowane.

Spodziewaj się również Gorilla Glass Victus +, stopnia ochrony IP68, Snapdragon 8 Gen 2 SoC, 8/12 GB pamięci RAM, 128/256/512 GB pamięci masowej i lepszego ultradźwiękowego czujnika odcisków palców. Najważniejsza w tym wszystkim może być łączność satelitarna w sytuacjach awaryjnych, taka jak iPhone z serii 14.

Źródło | Źródło obrazu

READ  Sonic Frontiers Story Trailer oficjalnie potwierdza listopadową premierę