Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Tim Cook ujawnia, że ​​iPhone’y wykorzystują czujniki aparatu Sony

Tim Cook ujawnia, że ​​iPhone’y wykorzystują czujniki aparatu Sony

W tym miesiącu dyrektor generalny Apple, Tim Cook, potwierdził na Twitterze, że Apple używa czujników obrazu Sony w swoich iPhone’ach.

„Współpracujemy z Sony od ponad dekady, aby stworzyć wiodące na świecie czujniki aparatu dla iPhone’a” – napisał Cook na Twitterze, podając zdjęcie, na którym patrzy na iPhone’a.

To przyznanie się Cooka jest rzadkością w przypadku Apple, ponieważ firma notorycznie ukrywa rodzaj komponentów, które zasilają jej smartfony. Chociaż dla niektórych nie jest to całkowicie zaskakujące, było Plotki Przez lata sugerowałeś, że Apple używa niektórych urządzeń Sony jako komponentów do iPhone’ów.

Tweet Cooka wskazuje, że partnerstwo nadal trwa. W niedawnym raporcie z Niki AsiaSklep twierdzi, że następna iteracja iPhone’ów będzie wyposażona w najnowsze czujniki obrazu Sony. Ponadto, zauważając, że te nowe czujniki obrazu będą w stanie uchwycić więcej światła i zmniejszyć prześwietlenie i niedoświetlenie, oczywiście będziemy wiedzieć na pewno, gdy te nowe telefony zostaną wprowadzone na rynek, aby naprawdę to przetestować.

Taylor jest zastępcą redaktora ds. technologii w IGN. Możesz śledzić ją na Twitterze @pracownik

READ  Nowa syntetyczna sztuczna inteligencja Androida może odpowiadać na Twoje SMS-y i wymyślać Twoje tło