Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung rozdaje darmowego laptopa posiadaczom telefonów Galaxy

Samsung rozdaje darmowego laptopa posiadaczom telefonów Galaxy

SAMSUNG Oddaj za darmo laptopy Galaxy Chromebook 4 Przy zakupie wybierz telefony Galaxy. Taki wspaniały prezent dostępny na brytyjskim AmazonieWłaściciele telefonów Samsung będą mogli odejść z laptopem o wartości 299 GBP bez dodatkowych kosztów. Każdy, kto kupi Galaxy S22, Galaxy S22 Plus, Galaxy S22 Ultra lub Galaxy S21 FE, będzie mógł odebrać darmowego laptopa w ciągu 60 dni od pierwszego zakupu.

Galaxy Chromebook 4 jest wyposażony w 11,6-calowy wyświetlacz HD, obsługę gigabitowego Wi-Fi do szybkiego przesyłania strumieniowego i pobierania, dostęp bez użycia rąk do Asystenta Google do sterowania inteligentnymi światłami, dzwonkami wideo, odpowiadania na pytania dotyczące wiedzy ogólnej i nie tylko.

Ładowanie odbywa się za pomocą złącza USB-C, tego samego kabla, którego używasz w telefonie Galaxy, konsoli Nintendo Switch, iPadzie Air i dziesiątkach innych popularnych gadżetów — więc na następną podróż będziesz potrzebować tylko jednego kabla do ładowania!

Laptop działa pod kontrolą Chrome OS, który został opracowany przez Google na bazie oprogramowania Chrome (najpopularniejsza przeglądarka internetowa na świecie).

Chrome OS może pobierać i uruchamiać miliony aplikacji na Androida, dzięki czemu możesz uruchamiać najnowsze gry i oprogramowanie zwiększające produktywność na swoim laptopie. Dokumenty, Arkusze i Prezentacje Google są bezpłatne i działają w trybie offline. Możesz używać Dysku Google do przechowywania plików, zdjęć i folderów, aby mieć do nich dostęp z dowolnego miejsca na świecie.

Lekki system operacyjny Chrome firmy Google jest znany z długiego czasu pracy na baterii i zwiększonych zabezpieczeń. Aktualizacje odbywają się za kulisami, więc nie musisz się martwić o płacenie za oprogramowanie antywirusowe chroniące nowe urządzenie.

Chromebook 4 ma kamerę internetową HD 720p do rozmów wideo i głośniki stereo.

Laptop, który można kupić w sklepie internetowym Samsunga za 299 funtów, zostanie wysłany do klientów, którzy kupią Galaxy S22, Galaxy S22 Plus, Galaxy S22 Ultra lub Galaxy S21 FE przed 24 stycznia 2023 r. Po zakupie nowego telefonu , możesz bezpłatnie odebrać Galaxy Chromebook 4, przechodząc do samsungpromotions.roszczenia/oferta chromebooka w ciągu 60 dni.

READ  Jak rozpoznać fałszywe recenzje Amazon podczas Prime Day 2021?

Galaxy S21 FE to najtańszy telefon kwalifikujący się do oferty od Już od 546,99 GBP. Jeśli mimo wszystko myślisz o zakupie Galaxy Chromebook 4, zapłacisz tylko 247,99 GBP za Galaxy S21 FE.

Samsung zakończy promocję 24 stycznia 2022 r. Jednak wybrane telefony objęte promocją są już niedostępne na Amazon. Niedrogi Galaxy S21 FE jest już w sprzedaży w niektórych kolorach.