Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciekło Surface Laptop Studio 2: Intel 13. generacji, RTX 4060 i gniazdo microSD

Wyciekło Surface Laptop Studio 2: Intel 13. generacji, RTX 4060 i gniazdo microSD

Microsoft organizuje w przyszłym tygodniu specjalne wydarzenie w Nowym Jorku i wygląda na to, że wyciekło właśnie jedno z jego niezapowiedzianych flagowych urządzeń Surface. WinFuture Raporty Surface Laptop Studio 2 zostanie zaprezentowany w przyszłym tygodniu z kilkoma mile widzianymi ulepszeniami w postaci procesorów Intel 13. generacji, karty graficznej Nvidia RTX 4060, gniazda na kartę microSD i portu USB-A.

Wygląda na to, że Surface Laptop Studio 2 będzie miał konstrukcję podobną do oryginału, z ekranem, który można przekształcić z laptopa w tablet (lub co Microsoft nazywa trybem studyjnym). Wygląda na to, że Microsoft naprawił niektóre słabości oryginalnego modelu, instalując w środku nowoczesne procesory Intel 13. generacji w połączeniu z nowym gniazdem kart microSD i portem USB-A.

Podczas gdy oryginalna wersja była dostarczana z procesorem graficznym RTX 3050 Ti w wyższych modelach, WinFuture Raporty sugerują, że najlepsze specyfikacje Surface Laptop Studio 2 będą obejmować procesor graficzny RTX 4050 lub 4060 i aż do 64 GB pamięci RAM. Jeśli to prawda, będzie to pierwszy Surface wyposażony w 64 GB pamięci RAM. Dostępny będzie także podstawowy model Surface Laptop Studio 2, który według plotek będzie wyposażony w grafikę Intel Iris Xe. WinFuture Mówi, że dostawa Surface Laptop Studio 2 rozpocznie się 3 października.

Oczekuje się, że Microsoft w przyszłym tygodniu zaprezentuje Surface Go 4 z procesorem Intel N200 w środku, ale na razie nie wyciekły żadne zdjęcia tego urządzenia. Wyciekły jednak zdjęcia marketingowe przedstawiające Surface Laptop Go 3, który wygląda bardzo podobnie do obecnego Surface Laptop Go 2. Krążą pogłoski, że nowy model będzie wyposażony w procesory Intel 12. generacji i powinien być dostępny także na początku października.

READ  Sakurai zaprasza wszystkich do obejrzenia ostatniej odsłony Smash, niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy nie