Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Gotham Knights będzie działać tylko w 30 klatkach na sekundę i nie będzie oferować żadnego trybu wydajności na konsolach

Gdy Rycerze Gotham trafią na konsole 21 października, zrobią to bez trybu wydajności i będą działać z szybkością zaledwie 30 klatek na sekundę.

Zauważyli go również tacy jak Wario64 na Twitterze, Producent wykonawczy Gotham Knights, Fleur „Flaoua” Marty, podzielił się wiadomościami w grze kanał discordowy, Chciała poświęcić czas na skierowanie tego pytania do graczy konsolowych.

„Wiem, że wielu z was zastanawia się nad dostępnością trybu wydajności dla Gotham Knights na konsolach” – napisał Marty. „Ze względu na rodzaj funkcji, które mamy w naszej grze, takie jak zapewnienie w pełni nieograniczonej współpracy w naszym bardzo szczegółowym otwartym świecie, nie jest to tak proste, jak obniżenie rozdzielczości i uzyskanie wyższej liczby klatek na sekundę. Z tego powodu nasza gra nie nie ma opcji przełączania wydajności/jakości i działa z prędkością 30 klatek na sekundę na konsolach”.

Ta wiadomość pojawia się tuż po ogłoszeniu trybu Heroic Assault Gotham Knights, który będzie darmowym trybem kooperacji dla czterech graczy, który zostanie uruchomiony 29 listopada 2022 roku. Chociaż jest czterech bohaterów – Batgirl, Robin, Nightwing i Red Hood – tylko kampania Gotham Knights obsługuje rozgrywkę jednoosobową lub kooperacyjną dla graczy. Ten nowy tryb da czterem przyjaciołom szansę na podjęcie wyzwań na arenie i nauczenie się, jak czterej bohaterowie mogą współpracować, aby pokonać przestępców Gotham.

W końcowej wersji zapoznawczej Gotham Knights powiedzieliśmy, że „nie jest to łatwa gra demonstracyjna i chociaż oderwałem się od mojego praktycznego czasu mniej niż lubię wiele aspektów walki, nadal interesuje mnie granie jeszcze.”

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, dlaczego Gotham Knights stworzyło starszą, mądrzejszą i bardziej niebezpieczną Harley Quinn oraz nasze przemyślenia z naszej pierwszej zapowiedzi gry w sierpniu.

READ  Losowo: można kupić próbną wersję „Animal Crossing New Horizons” w sklepie Microsoft Store za jedyne 2,99 USD

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.