Tech

Fani Red Dead Redemption są podekscytowani nową aktualizacją Remasters

Nowa aktualizacja Take-Two Interactive, firmy macierzystej, która jest właścicielem dewelopera Rockstar Games, jest bardzo podekscytowana fanami serii Red Dead Redemption. Chociaż wydawca nie udostępnił nowych informacji konkretnie dla Red Dead, niektórzy zaczęli wierzyć, że remake któregokolwiek z oryginałów red Dead Redemption lub jego kontynuacja, Red Dead Redemption 2Może się to zdarzyć w niedalekiej przyszłości.

Ta spekulacja pojawia się po piętach Take-Two, ujawniając swoje najnowsze informacje finansowe za pierwszy kwartał bieżącego roku podatkowego. Czekając na to, co firma planuje wydać w przyszłości, Take-Two wspomniał, że obecnie jest jego właścicielem Sześć adapterów i portów które planujesz wkrótce uruchomić. Z tych sześciu, trzy zostały już ujawnione (w tym wersja PS5 i Xbox Series X z GTA V), podczas gdy trzy inne nie zostały w tej chwili ogłoszone.

Sposób, w jaki łączą się one z Red Dead Redemption, polega na tym, że niektórzy fani zaczynają wierzyć, że wśród tych trzech profesjonalistów można odnieść się do zachodniej franczyzy z otwartym światem. W końcu Rockstar Games zaprezentowało się już w przeszłości z GTA V Chętnie przenoszą swoje adresy na nowoczesne urządzenia. GTA V Zaczęło się samotnie jako tytuł na PlayStation 3 i Xbox 360, zanim zostało wprowadzone na nowe konsole przy dwóch różnych okazjach.

Jakie są więc szanse, że Red Dead faktycznie pojawi się na nowych konsolach do gier? No cóż, poza własnymi oczekiwaniami powiedziałbym, że jest bardzo dobra możliwość, że tak się stanie. Red Dead Redemption 2 Sama sprzedała się już w prawie 40 milionach egzemplarzy od czasu pierwszej premiery w 2018 roku. Nie wspominając o tym, że gra nadal ma spójną społeczność z Red Dead Online. Jeśli Rockstar chce nadal wspierać ten tytuł w przyszłości, najlepszym sposobem na to jest wprowadzenie go na PlayStation 5 i Xbox Series X.

READ  Oto dlaczego nie możesz znaleźć oferty na PS5 w Czarny piątek (i jak ją zdobyć)

Oczywiście okaże się, czy Rockstar zamierza urzeczywistnić te teorie fanów. Ale jeśli pojawi się port związany z Red Dead, będzie wizja Red Dead Redemption 2 Lądowanie na sprzęcie nowej generacji miałoby większy sens.

Co więc sądzisz o możliwości wejścia Red Dead na PS5 lub Xbox Series X w postaci nowego portu? Czy chcesz ponownie kupić grę? Daj mi znać poniżej w komentarzach lub więcej na Twitterze pod adresem Godne zaufania.

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment