Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rycerze Gotham otrzymają Heroiczny Szturm, darmowy tryb kooperacji dla czterech graczy, który pojawi się w listopadzie

Rycerze Gotham otrzymają Heroiczny Szturm, darmowy tryb kooperacji dla czterech graczy, który pojawi się w listopadzie

Podczas gdy kampania Rycerze Gotham będzie obsługiwała tylko kooperację w trybie jednoosobowym lub w duecie, nowy tryb o nazwie Heroiczny Szturm zostanie uruchomiony za darmo 29 listopada 2022 r., co pozwoli maksymalnie czterem graczom dołączyć do wyzwań na arenie.

WB Games Montreal ogłosiło wiadomość na Świergot i dalej Strona z najczęściej zadawanymi pytaniami Rycerzy Gotham, Mówiąc: „Gotham rzucił nowe wyzwanie. Heroic Assault, bezpłatna wersja próbna dla 4 graczy w trybie współpracy, pojawi się na #GothamKnights 29 listopada 2022 r.”

„Heroic Assault to nadchodzący tryb gry niezależny od głównej kampanii fabularnej” — czytamy w FAQ Rycerzy Gotham. Tryb samodzielny obsługuje do czterech graczy w trybie współpracy online i oferuje niestandardowe środowisko przypominające arenę z określonymi celami do wykonania i wrogami do pokonania na każdym piętrze (łącznie 30 pięter).

Dla tych, którzy mają nadzieję, że wprowadzi to również kooperację dla czterech graczy do głównej kampanii fabularnej, WB Games Montreal nie powiedziało, że planuje wprowadzić kooperację dla czterech graczy do czegokolwiek poza Heroic Assault. Rzeczy zawsze mogą się zmienić, ale wydaje się, że w tej chwili nie ma tego na kartach.

Gotham Knights zostanie wydane 21 października 2022 r. i pozwoli graczom przeżyć historię w dwu- lub dwuosobowej grze kooperacyjnej z udziałem Batgirl, Robina, Nightwinga i Red Hooda.

WB Games Montréal wcześniej podzieliło się z IGN, dlaczego zdecydowało się ograniczyć kooperację do dwóch graczy pomimo posiadania czterech mistrzów, mówiąc: „Skupienie się bardziej na pomyśle stworzenia natychmiastowego zespołu dwóch pozwoliło nam powiedzieć:„ Cóż, możemy zbuduj świat, który działa dobrze zarówno dla singli, jak i par. „

W końcowej wersji zapoznawczej Gotham Knights powiedzieliśmy, że „nie jest to łatwa gra demonstracyjna i chociaż oderwałem się od mojego praktycznego czasu mniej niż lubię wiele aspektów walki, nadal interesuje mnie granie jeszcze.”

READ  Czy ukończyłeś Pierścień Eldena?

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.