Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wyciek ceny Google Pixel Watch wskazuje na dobrą wiadomość

Wyciek ceny Google Pixel Watch wskazuje na dobrą wiadomość

tl; DR

  • Ceny Google Pixel Watch wyciekły do ​​399 USD za model LTE.
  • To ta sama cena, co Apple Watch Series 7 bez LTE, ale droższa niż Galaxy Watch 5 z obsługą LTE.
  • Google prawdopodobnie wyda zegarek w tym samym czasie, co seria Pixel 7.

Jesteśmy pewni, że Google wprowadzi w tym roku swój pierwszy samobieżny sprzęt do noszenia. Jednak wszyscy zastanawialiśmy się, ile może kosztować i kiedy w końcu zobaczymy jego premierę.

Dzięki wyciekowi spowodowanemu przez 9do5Google, możemy mieć częściowe odpowiedzi na oba pytania. według 9-5Google Pixel Watch można wycenić na 399 USD za model z łącznością komórkową LTE.

Niestety źródło nie podaje informacji o cenach pozostałych wariantów zegarka. W teorii Pixel Watch bez połączeń LTE byłby tańszy. Myśleliśmy, że wyląduje gdzieś między 299 a 349 USD.

Zobacz też: Wszystko, co wiemy o zegarku Pixel Watch

Warto zauważyć, że 399 USD to tyle, ile zapłacisz za Apple Watch Series 7 bez Połączenie LTE. Oznacza to, że cena Google Pixel Watch będzie bardzo konkurencyjna w stosunku do serii Apple Watch. Jednak Galaxy Watch 5 z obsługą LTE – który działa w tym samym systemie operacyjnym co Pixel Watch i obsługuje urządzenia z Androidem – zaczyna się od 329 USD. To zła wiadomość dla Google, ponieważ będzie walczył bezpośrednio z Samsungiem za pomocą produktu, który ma premię w wysokości 70 USD.

Ponadto Fitbit pod marką Google ma bardzo potężny smartwatch w drodze w Fitbit Sense 2, który kosztuje 299 USD. Oczywiście Sense 2 nie będzie szukał tego samego typu nabywców i nie ma na pokładzie Wear OS.

Chociaż nic nie zostało jeszcze potwierdzone przez Google, spodziewamy się, że te nowe urządzenia zostaną wprowadzone na rynek pod koniec września lub na początku października. Tymczasem Apple Watch Series 8 zadebiutuje 7 września na potwierdzonym wydarzeniu.