Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowe Pokémony dla Crimson i Violet potwierdzone w zaszyfrowanych tweetach z obrazkami

Nowe Pokémony dla Crimson i Violet potwierdzone w zaszyfrowanych tweetach z obrazkami

obrazek: Firma Pokemon / Nintendo na żywo

Modernizacja [Tue 30th Aug, 2022 14:15 BST]: Mamy imię! Pomyśleliśmy, że być może będziemy musieli poczekać trochę dłużej, aby dowiedzieć się więcej o tych tajemniczych tweetach. Ale firma Pokémon zaprezentowała dziś drugą partię obrazów, potwierdzając, że te obrazy rzeczywiście drażnią nowego Pokémona – a jego nazwa to Grafaiai.

Jak na razie mamy tylko imię i te dziwne znaki. Ale jeśli stawiamy na ludzi, to powiemy, że ten Pokemon wydaje się trochę lubić graffiti i że to chyba aye-aye – nie Ai Ai od Super małpa piłka, ale rodzaj lemura. Grafaiai to także bardzo zabawna nazwa, którą można wypowiedzieć na głos. Możesz go również zobaczyć (lub jego cień) w tle trzech obrazów!

A więc lemur w sprayu wędrujący po lesie? Zastanawiamy się, jakiego rodzaju lub typu to wygląda. Przypuszczamy, że będziemy musieli poczekać i zobaczyć – może jeszcze w tym tygodniu!

Pamiętacie tagi, które udostępniliśmy wczoraj? Cóż, fotograf z Paldean potwierdził, że te tagi zostały stworzone przez Pokemona zwanego Grafaiai!

Jak widać, bardzo trudno jest je podnieść w akcji.

Wkrótce opuściła nas obietnica ekscytującego ogłoszenia! „

Poniżej możesz przeczytać naszą oryginalną historię o wczorajszych tweetach.


oryginalny artykuł [Mon 29th Aug, 2022 16:30 BST]: Firma Pokémon udostępniła dziś bardzo interesujący tweet, który wydaje się na to sugerować Coś Nowicjusz w Pokémon Scarlet & Violet.

Po ujawnieniu Cyclizar w zeszłym tygodniu, zawsze jesteśmy chętni, aby zobaczyć więcej monów lub nowe opowieści o regionie Paldea. Jest wiele rzeczy, których nie wiemy o dziewiątej generacji, takich jak pozostałe dwa utwory, zespół zła itp., ale firma upuściła teaser na oficjalnym koncie na Twitterze.

Tweet składa się z czterech „zdjęć” zrobionych przez mieszkańca Bladen. Każdy obraz jest w czymś, co wygląda jak las i ma wielobarwne ślady farby na drzewach lub skałach.

„Hej, trenerzy! Udało nam się zrobić te zdjęcia dziwnych znaków zrobionych przez fotografa Baldii.

Wydaje się, że cieszą się dużym zainteresowaniem miejscowych…

Domyślasz się, co to może oznaczać? „

Wielu wierzy, że te obrazy mogą być wskazówką nowego Pokémona, podczas gdy inni sugerują, że te obrazy mogą być wskazówką do nowego Pokémona. las Oma, dzieło sztuki stworzone przez baskijskiego rzeźbiarza o imieniu Agustin Ibarrola. Jednym godnym uwagi Pokemonem, z którym może się odnieść, jest Smeargle, psi Pokemon, który używa ogona do rysowania, więc czy otrzymamy nowy wygląd dla tego Pokemona drugiej generacji?

Oczywiście w tym momencie nic nie wiemy. Ale to przypomina nam niesamowitą sztuczkę, którą zrobiła firma Pokémon miecz i tarcza, gdzie opublikowała 24 Hours of Glimwood Tangle, która zakończyła się ujawnieniem Galarian Ponyta. Może to znak, że w tym niezwykłym malowanym lesie czeka nas zupełnie nowy 24-godzinny przepływ?

Do czego twoim zdaniem odnoszą się te tweety? Przekaż nam swoje przemyślenia i teorie w komentarzach!

dogłębna lektura

READ  Oto dlaczego nie możesz znaleźć oferty lub akcji PS5 w Czarny piątek (i jak nadal ją zdobyć)