Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Wybrzeże Moskitów zostało dziś przeprojektowane, z różnymi rezultatami

Gwiazda telewizyjna Aisling Bea gra Aine, młodą Irlandkę, która mieszka w Londynie i cierpi na chorobę psychiczną. Horgan występuje w roli starszej siostry Aine, Shauny, która również mieszka w Londynie i walczy z Aine na starcie. Bea i Horgan emanują niesamowitą solidarnością z rodzeństwem, są razem awanturni, a pisanie jest zawsze zabawne.

Tym, co naprawdę wyróżnia serię, jest jednak to, że pokazuje codzienne zmagania Pii z samą sobą i jej nieokreśloną chorobą – jak używa humoru, aby rozproszyć wszystko tak realne, i jak ciężko pracuje, aby stworzyć wrażenie, że jest tak. Ale wydaje się, że Aine może dostawać emocjonalną maść, kiedy wykonuje swoją pracę, ucząc angielskiego jako drugiego języka (używając Kardashian jako pomocy w klasie), aby trenować samotnego chłopca, który właśnie stracił matkę.
* Wsparcie jest dostępne pod numerem Lifeline pod numerem 13 11 14 i Infolinią dla dzieci pod numerem 1800 55 1800_

Międzygalaktyczny
Stan, od niedzieli 2 maja

Kosmiczne więzienie dla kobiet jest domem serialu science fiction Intergalactic.Przypisuj mu:Stan

Czy wyobrażasz sobie ideę oblężenia więzienia kobiet w kosmosie? Następnie wyruszył z Ashem Harperem (Savannah Steyn), futurystycznym londyńskim kotlarzem, w którym chwasty wędrują w latających samochodach, ale akcenty i wąsy sierżanta pozostają proste. projekt prawa. Ashe zostaje wrobiona i przetransportowana do kolonii więziennej spoza świata – tylko po to, by statek został porwany przez najgorszych przestępców. Jest kilka świetnych programów, szykownych strojów i scenografii, ale nie każdy kupi porywające dredy coś w rodzaju zmutowanego supermocarstwa.

Niebo jest duże
Disney +

Ryan Phillip w Big Sky

Ryan Phillip w Big SkyPrzypisuj mu:Gwiazda Disneya

Kobiety nadal znikają z autostrad południowej Montany. Kto prowadzi dochodzenie? Nie człowiek z patrolu autostrad, Rick Legarsky (genialnie wszechstronny John Carroll Lynch), który zmierza na emeryturę. Zamiast tego wpada w prywatne oczy grane przez Kathryn Winnick, Kylie Bunbury i Ryan Phillip. Na podstawie powieści CJ Boxa David E. Kelley wprowadza ognisko w telewizji sieciowej, które przynajmniej przedstawia nam Lyncha w roli, w którą naprawdę może zatopić zęby, a także miłośnik błyskawicy i jego relacji z tyrańską matką. sprawić, że Norman Bates się zarumienił.

READ  Wystrój K-Drama: 4 pomysły na domowe biuro od The Devil Judge, Vincenzo i innych seriali K-TV

Miłość i potwory
Netflix

Dylan O'Brien występuje w filmie Miłość i potwory.

Dylan O’Brien występuje w filmie Miłość i potwory.Przypisuj mu:Jessen Boland / Netflix

Wyobraź sobie bardzo bliską przyszłość, w której kijanki, mrówki, ślimaki i inne rzeczy zmienią się w wielkie potwory i pożrą 95% ludzi na tej planecie. To jest bardzo fajne. A kiedy Joel (Teen WolfDylan O’Brien), który spędził siedem lat w bunkrze w Kalifornii, wie, że jego zaginiona dziewczyna, Amy (Jessica Henwick), mieszka w odległości zaledwie 140 kilometrów i zamierza odbyć dziki spacer.
Atrakcyjny design, wielkie serce, fajny potworny design i rozpryski zapewniają świetną zabawę.

Departament Stanów Zjednoczonych
Netflix

Chloe Veitch w drugim sezonie internetowego konkursu popularności The Circle.

Chloe Veitch w drugim sezonie internetowego konkursu popularności The Circle.Przypisuj mu:Netflix

Ta innowacyjna seria konkursów popularności wkurza grupę młodych Amerykanów przebywających głównie w bloku, ale nie pozwala im się spotykać, dopóki są w grze – wszystkie interakcje odbywają się za pośrednictwem wewnętrznej aplikacji do mediów społecznościowych. Mogą więc bawić się sobą lub sumem jako ktoś inny. Powiedzmy, że jesteś idiotą z college’u imieniem Jack – możesz chcieć zagrać jako gorąca dziewczyna o imieniu Emily. Jeśli jesteś 58-letnim pisarzem, możesz chcieć zagrać kogoś młodszego – ale slang może stanowić problem. Lekka zabawa.