Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Zdradziecki amerykański zwiastun i plakat przedstawiają Al Pacino jako adwokata z czasów II wojny światowej

American Traitor to pierwszy film Pacino od czasu The Irishman z 2019 roku.

Zrzut ekranu -2021-04-27-at-4-50-03-pm

Pierwszy zwiastun Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally Gwiazdy zostały uwolnione Al Pacino I Meadow Williams. Wyreżyserowany dramat na sali sądowej Michael Polch Jego wydarzenia mają miejsce podczas II wojny światowej i skupiają się wokół pierwszej kobiety skazanej za zdradę stanu USA.

Byłby to pierwszy powrót Pacino na duży ekran od czasu jego nominacji do Oscara w irlandzki. Podczas Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally Może nie zabierze go z powrotem do sezonu nagród, zdecydowanie wygląda na to, że Pacino wnosi serce i charakter do dwuminutowego zwiastuna. Jeszcze w tym roku ikonie ekranu również przypisano gwiazdkę Ridley Scottjest Gucci House.

Amerykański zdrajca Al Pacino
Vertical Entertainment, Redbox Entertainment

POWIĄZANE: Jak Al Pacino wzmocnił zaufanie Connie Nielsen do zestawu adwokata diabła

Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally Daje także Williamsowi główną rolę w dramacie, który jest często znany z występów w filmach akcji, takich jak Załoga dla złodzieiI Backtrace, I 10 minut temu. Williams chce dokonać jeszcze bardziej dramatycznego zwrotu z Gellerami przeciwko Pacino Laughlinowi. Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally Planowane jest ukazanie się w limitowanych kinach i na żądanie 28 maja. Sprawdź zwiastun, podsumowanie i plakat dla Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally Poniżej.

Oparta na prawdziwej historii, American Traitor: The Trial of Axis Sally śledzi losy amerykańskich kobiet Mildred Gellers i jej adwokata Jamesa Laughlina, którzy walczą o przywrócenie jej reputacji. Axis Sally jest wezwana do rozpowszechniania nazistowskiej propagandy dla sił amerykańskich podczas II wojny światowej , Historia Mildred odsłania ciemniejszą stronę maszyny propagandowej pełnej nienawiści do III Rzeszy, jej ostatecznego aresztowania w Berlinie i późniejszego procesu o zdradę Stanów Zjednoczonych po drugiej wojnie światowej.

Amerykański plakat zdrajcy

Czytaj dalej: Recenzja Chicago Trial 7: Aaron Sorkin wkracza w anarchiczną politykę protestu

Oscara dla najlepszego aktora społecznego
Oscary zakończyły się niepewnie i całkowicie przyniosły odwrotny skutek

Transmisja telewizyjna Oscarów Stephena Soderberga miała kilka dużych przewrotów, ale jeden wielki powiew.

Przeczytaj następujące


O autorze

READ  Jesse Eisenberg za „A Real Pain” i jego kolejny występ reżyserski