Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Pierwsze reakcje na fabułę Disneya Mała Syrenka

Pojawiły się pierwsze odruchy małej syrenkiDisneya

mała Syrenka Najnowszy film fabularny Disneya pływa w kinach, a my mamy teraz pierwsze reakcje na to, czy warto wybrać się w kolejną podróż pod morze.

Podobnie jak w klasycznym animowanym klasyku Disneya, film podąża za żywą małą syrenką Ariel (Halle Bailey), która pragnie dowiedzieć się więcej o świecie poza morzem i podczas wizyty na powierzchni zakochuje się w księciu Eryku (Jonah Hauer King).

Syrenom nie wolno wchodzić w interakcje z ludźmi, ale Ariel idzie za głosem serca i zawiera pakt ze złą morską wiedźmą Ursulą (Melissy McCarthy), aby dać jej szansę doświadczenia życia na Ziemi jako człowiek.

mała Syrenka

Disneya

Szczęśliwcy, którzy już widzieli remake Małej Syrenki, zabrali się teraz do mediów społecznościowych, aby podzielić się swoimi pierwszymi reakcjami na remake. Czy było to wykonalne?

„Mała syrenka Disneya to zdecydowanie jedna z najlepszych adaptacji aktorskich” — Eric Davis ćwierkanie. „Halle Bailey wlewa w Ariel niesamowite emocje i dostaję gęsiej skórki, kiedy ją oglądam, podczas gdy kostiumy Melissy McCarthy, Sebastian i David Diggs, kradną sceny przez cały dzień”.

Zoë Rose Bryant również pochwaliła obsadę remake’u na żywo, podkreślając, że film „zachowuje serce i duszę historii, którą znamy i kochamy”. dodawanienapisał: „Idzie jeszcze dalej dzięki gwiezdnemu, tworzącemu ton występowi Halle Bailey – urodziła się, by być na dużym ekranie, dlatego warto obejrzeć ten nowy obraz”.

Podczas gdy wielu krytyków zauważa, że ​​film ma pewne wady, większość wydaje się zgadzać, że Bailey świetnie pasuje do roli Ariel.

W Małej Syrence występują Javier Bardem jako Król Tryton i Noma Dumezweni jako Królowa Selina (nowa postać w remake’u), podczas gdy Jacob Tremblay, Awkwafina i Daveed Diggs użyczają głosów Flounder, Scuttle i Sebastianieodpowiednio.

READ  ESE Entertainment Inc. mówi: Turniej League of Legends zorganizowała spółka akwizycyjna Frenzy sp. z o.o. Zoo wkracza w ostatnią fazę

Simon Ashley grany przez Bridgertona gra Indiręjedna z sześciu sióstr Arielli wraz z Cajsą Muhammed (Karina), Natalie Sorel (Caspia), Caroliną Conchet (Mala), Loreną Andreą (Perla) i Sienną King (Tameka).

W zeszłym miesiącu potwierdzono, że Mała Syrenka jest Najdłużej emitowany nowy film aktorski Disneya Do tej pory ma on długość 2 godzin i 15 minut, przy czym ujawniono również istnienie filmu Zaktualizuj określone słowa w klasycznych utworach.

W „Kiss the Girl” są pewne zmiany liryczne, ponieważ ludzie stali się bardzo wrażliwi na ten pomysł [Prince Eric] Narzuci się w jakikolwiek sposób [Ariel]Kompozytor Alan Menken wyjaśnił.

Mała Syrenka wchodzi do kin 26 maja.

Może Ci się spodobać